Останні події

Влада почала тиснути на перевізників.

10 липня 2013 року представники вантажоперевізників Кіровоградщини оголосили про проведення чергової акції протесту проти вибіркового застосування законодавства та відвертого лобіювання інтересів деяких транспортних кампаній  органами державної влади.

Проведення акції заплановано на 10:00 17 липня 2013 року.

Сьогодні оргкомітет повідомив про те що на найактивніших представників протестуючих розпочався тиск силових структур.

Так зокрема, одному з представників перевізників зателефонували з податкової інспекції і повідомили, що завтра о 9:30 він повинен з’явитись для вирішення поки що невідомих ні для кого питань.

Крім того троє представників протестуючих були запрошені сьогодні до обласного УДАІ (вже після завершення робочого дня),  де з ними протягом тривалого часу проводили роз’яснювальну бесіду на тему: «УДАІ ні до чого не причетна. Всі свої претензії висловлюйте транспортній міліції».

Натомість, представники малого та середнього бізнесу, що працюють на ринку вантажних перевезень, зазначили, що не піддадуться на залякування та загравання влади і відстоюватимуть своє право здійснювати підприємницьку діяльність в рамках діючого законодавства України та на умовах рівної конкуренції до повної і остаточної перемоги.

  16 Липня 2013 +Коментар | подобається