Останні події

Команда Офіційного фан-клубу братів Кличків стала переможцем турніру з гри брейн-ринг.

Вчора, 26.06.2013 року, Кіровоградський прес-клуб реформ провів тематичний турнир з брейн-рингу, під назвою «Що ви знаєте про своє здоров’я?».
В цьому змаганні прийняла участь та виборола перемогу команда Офіційного фан-клубу братів Кличків.
Виходячи з тематики турніру, більшість ігрових питань стосувалися здоров’я, тому представники фан-клубу «грали на своєму полі». Адже вони не тільки знають дуже багато про здоровий спосіб життя, а й практикують його.
Проте,не все було так легко як може здатися, перемога була отримана в запеклій боротьбі. Так, в фіналі довелося зустрітися з командою - минулорічним чемпіоном Кіровоградської області з брейн-рингу. Інтрига зберігалася до останнього моменту.
Але зрештою, «фан-клубівці» довели, що в здоровому тілі не тільки здоровий дух, а й чистий розум. Що й привело до беззаперечної перемоги.
По завершенню турніру команда Офіційного фан-клубу братів Кличків за зайняте перше місце отримала цінні призи та сувеніри.