Останні події

Шана великому Кобзареві

 

«Благовій же до граду нашого, Україно: в нас покоїться прах Тараса Шевченка! Тут, на одній з найвищих гір Дніпрових, як на горі Голгофі, подібно Хресту Господньому, водрузиться хрест, що його бачитимуть i по цю, i по ту сторону Дніпра»

Такими словами завершилось 152 роки тому надгробне слово над могилою великого Кобзаря. Через віки й покоління перейняли предки слова співця українського народу. Тож сьогодні біля памятнику Тарасу Григоровичу Шевченку було людно від бажаючих почути тарасове слово. Не могла оминуте увагою подібну дату й міська організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» представник якої, знаний в Кіровограді діяч Євген Маженко зачитав рядки великого поета.

Долучились до знаменної дати й предствники літератури на чолі з головою спілки письменників Василем Бондарем та керівником обласного літературного обєднання «Степ» Віктором Погрібним, а також представники громадських обєднань, політичних сил та студентської громади.

Не варто забувати натхненних слів Шевченка, що сповідува єдину ідею – у вільній Україні вільні українці. За це варто, ба більше, необхідно боротись!  

 

Прес-служба Кіровоградської обласної орагнізації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  22 Травня 2013 +Коментар | подобається