Останні події

Вічна пам’ять загиблим…

Сьогодні, 19 травня 2013 року, Україна вшановує пам’ять жертв політичних репресій. Ця дата встановлена з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних експериментів, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в цей скорботний день, також взяла участь у поминальній панахиді та мітингу на Фортечних Валах.   Ушанувавши пам'ять тих, хто постраждав під час репресій радянських часів хвилиною мовчання, присутні  поклали квіти до пам’ятного Хреста  як знак скорботи і поваги.

Голодомор, ГУЛАГ, Великий терор – це такі ж символи ХХІ століття, як Освенцім та Хіросіма. Пам’ять про ці віхи історії має бути для нас пересторогою у розбудові незалежної України.

На жаль, у вітчизняній історії було багато трагічних сторінок. Але те пекельне полум’я загартувало українську націю. Ми згадуємо минуле, щоб не допустити чогось подібного в майбутньому. Драматичні події, які пережив український народ, доводять, що насильство і тоталітаризм ніколи не приносили добра. Майбутнє процвітання України можливо побудувати тільки на принципах демократії, верховенства права та рівності перед законом.

Перефразуючи відомий вислів "Війна не закінчена, доки не поховано останнього убитого солдата", можна сказати: "Доки не поховано і не згадано останньої жертви тоталітарного режиму, війну з ним не закінчено".

 

"Вічна пам'ять загиблим. Вічна слава тим героям, які живуть поруч з нами".

 

Прес - служба КОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  19 Травня 2013 +Коментар | подобається