Останні події

Кіровоградські УДАРівці взяли участь у завершальній акції

 

 

 

18 травня, в м. Києві відбувся завершальний мітинг всеукраїнської акції «Вставай, Україно!». Серед 50 000 українців, що приїхали до столиці висловити свою незгоду з діями правлячого режиму були і майже 200 представників Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

За словами , виконуючого обов’язки голови виконавчого комітету КОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Костянтина Полякова дорога до Києва видалася їм непростою. Так, зокрема, ще ввечері 17-го травня, проблеми з виїздом до Києва виникли в представників Компаніївської районної організації партії – пустий автобус не випустили з Кіровограду! Тим не менш, завдяки оперативній роботі активістів, та наполегливому бажанні взяти участь у народному спротиві Компаніївці все ж дісталися до Києва.

Вже вранці, без жодних пояснень з Олександрії не випустили одинадцятимісний мікроавтобус. У водія просто забрали посвідчення. Приватним транспортом олександрійцям без пригод вдалося доїхати тільки до Переяслав – Хмельницького. Вже там одна з їхніх машин виявилася запідозреною в угоні. Протистояння тривало майже годину. Тож до Києва олександрійська делегація прибула лише близько дванадцятої години дня.

«Такого спротиву, такого протистояння, такого нехтування законом і правом українців на пересування своєю країною я не бачив навіть під час Помаранчевої революції. Режим конає, а тому намагається відчайдушно захищатися, використовуючи будь-які доступні методи, втому числі і незаконні – зазначив активіст Дмитро Хох.

В самій столиці Європейська площа не вміщала всіх бажаючих. Колона вже рухалася в напрямку Софіївської площі а делегації все прибували і прибували. Такої кількості людей Київ давно не бачив.

«Я давно не бачив такого спалаху громадянського спротиву, напевно з 2004-го року. І я щасливий, що Україна прокидається. Україна, яка за свою тисячолітню історію, напевно заслужила право на демократію і свободу, і я переконаний – український народ переможе цей злочинний, тоталітарний режим який нищить будь-які прояви свободи» - зазначив голова Кіровоградської обласної організації ПП «УДАР» Анатолій Ревенко.

 

Прес-служба КОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

 

 

 

  18 Травня 2013 +Коментар | подобається