Останні події

УДАРний прорив Кіровоградщини до Києва

 

Учора, 7 квітня, в Києві відбулась багатотисячна акція «Вставай Україно». За кільскістю автобусів, що  почали зїжджатись до столиці ще зранку стало зрозуміло - до памятника Т.Г.Шевченку, що на вул. Володимирській, збереться не одна тисяча невдоволених діючим режимом.

Не могли оминути увагою дану подію і УДАРівці Кіровоградської області. Провокації влади почались ще на стадії зборів, коли раптово, в субботу, у водіїв двох автобусів, що мали везти активістів, працівники ДАІ вилучили права та техпаспорти на транспортні засоби. Таке відкрите потурання бажжанням правлячої верхівки лише додало запалу УДАРівцям. У підсумку, попри всі старання влади, добираючись хто як зміг: невеликими маршрутками, власними авто, рейсовими атобусами та потягами, понад півтори сотні активістів з двох третин районів Кіровоградської області все ж прорвались до Києва.

Столиця вітала нас прапорами «УДАРу», «Свободи», «Батьківщини», а також національними стягами. До 14.00 біля пам’ятникові Кобзареві зібрався більш ніж десятитисячний натовп мітингувальників. І з кожною хвилиною  люд все прибував поповнюючи лави тих кому набридло закривати очі на беззаконня в країні.

На самому ж мітинзі неодноразово звучала критика на адресу діючої влади та заклики до Президента та уряду визнати свою неспроможність працювати та самоусунутись.  Апогеєм же зустрічі стало проголошення Резолюції.

Окремої уваги звісно ж заслуговувало так зване «виїзне засідання» Верховної Ради України, що порушуючи чинне законодавство було проведено предстваниками провладних партій. "Спроба Партії регіонів і комуністів узурпувати владу, яку вони здійснили 4 квітня 2013, має на меті розкол України, знищення парламенту і встановлення диктатури", - наголошується в резолюції. "Ніякі неформальні збори невстановленого кількості депутатів поза сесійним залом Верховної Ради не мають права оголошувати себе пленарним засіданням Верховної Ради і приймати закони від імені всього Українського народу. Це пряме замах на конституційний лад у державі, за який його замовникам і організаторам доведеться нести кримінальну відповідальність".

Не оминули увагою й питання пенсійниої реформи, зокрема зазначивши, що чинна влада "не припиняє знущатися над громадянами України, відмовляючись, зокрема, скасувати антинародну пенсійну реформу, яка підвищила пенсійний вік і знищила встановлені Конституцією соціальні гарантії".

Наприкінці зустрічі було мітингувальниками було сформовано, а  депутататом від фракції Батьківщина Сергієм Соболєвим оголошено ряд конкретних дій, на визначених першочерговими:

«   -      Прийняти на засіданнях місцевих рад рішення про невизнання і невиконання на т            ериторії цих рад "законів", "постанов" та інших рішень, прийнятих під час "спроби  

узурпації влади".

-          Внести до порядку денного Верховної Ради законопроекти, які були "прийняті" 4 квітня 2013 року, і розглянути їх на легітимному пленарному засіданні парламенту згідно з регламентом.

-          Не допустити проведення референдуму, який має на меті продовження президентських повноважень Віктора Януковича.

-          Негайно призначити вибори Київського міського голови і Київської міської ради на червень 2013 року.

-          Скасувати пенсійну реформу, як того вимагає більшість громадян України.

-          Відправити у відставку Уряд Миколи Азарова, "яке призвело до глибокої соціально-економічної кризи в Україні".

-          Оголосити проведення всеукраїнської акції протесту "Вставай, Україно!" в Києві в День Європи, 18 травня 2013 року, з вимогою провести дострокові президентські вибори після усунення від влади президента В.Януковича.

-          Звільнити всіх політичних в'язнів, зокрема, Юлію Тимошенко»

«В цей непростий час лише спільними зусиллями ми досягнемо мети. Настав час діяти. Не ховатись по закутках, а голосно заявити про свої переконання. Ми прибули сьогодні до Києва щоб продемонструвати, Кіровоградщина готова до боротьби» - зазначив голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко.

 

Прес-служба Кіровоградської обласної орагнізації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  8 Квітеня 2013 +Коментар | подобається