Останні події

Транспортне питання на заваді освіті

 

 

Нещодавно до Кіровоградської районної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» надійшло звернення жителів селища Лісне, Кіровоградського району, Кіровоградської області.

Відреагувавши на звернення представники «УДАРу»  виїхали на місце подій де виявили деякі цікаві факти. Враховуючи, що в селі Лісне відсутня загальноосвітня школа, громадою було прийнято рішення про навчання дітей шкільного віку у ЗОШ села Володимирівка. В двадцятих числах березня рішенням Олексіївської сільської ради дітей було переведено на навчання до Олексіївської загальноосвітньої школи. Звісно дане переведення не задовольнило жителів Лісного, тим паче, що рішення було прийняте без попередження батьків, та без урахування їх інтересів. Тож хвиля обурення та категорична відмова прийняти подібне рішення спонукала керівництво Олексіївської сільської ради шукати більш витонченіші способи примусу.

            Поки ударівці намагались роз’язати данний конфлікт Виконавчий комітет Олексіївської сільської ради вирішив закріпити своє незаконне рішення. Таким кроком стало сприяння відміні транспортного сполучення, що з’єднувало Лісне з Володимирівкою. На заміну Олексіївська сільська рада, буцім-то турбуючись про благо дітей, домоглась організації рейсу Лісне – Кіровоград – Райцентр.

            Згідно інформації з роздруківки, що була розкладена по поштовим скринькам жителів Лісного: з 1 квітня 2013 року автобусом Кіровоград – Лісне діти безкоштовно будуть підвозитись до Олексіївської ЗОШ та Олексіївського ДНЗ. Варто відзначити, що чиновники Олексіївської сільської ради мабуть погано орієнтуються в кількості мешканців Лісного. Лише цим можна пояснити той факт, що в маршрутному таксі, що пустили на заміну старому автобусу, всього 18 посадкових місць, і це незважаючи на той факт, що школярів в селі 22, та ще й 2 десятка дорослих, що працюють в Кіровограді. Не менш цікавим є той факт, що дорога від Лісного до Володимирівки займає близько 6 км, в той час як від Лісного до Олексіївки близько 4 км, тож видається як мінімум дивним, що Олексіївска сільрада не взмозі компенсувати для автотраспонту ці 2 км шляху.

            Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» зобов’язується слідкувати за розвитком подій в с. Лісному, та максимально посприяти у вирішенні транспортної проблеми.

 

P.S. А до школи діти, що проживають в с. Лісне, сьогодні так і не потрапили. І, що прикро, невідомо коли потраплять.

 

Прес-служба Кіровоградської обласної орагнізації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  1 Квітеня 2013 +Коментар | подобається