Останні події

Кіровоградці не відступлять

 

Сьогодні, 29 березя, під стінами Кіровоградської облдержадміністрації зібралось більше двохсот активістів «УДАРу», «Свободи» , «Батьківщини» та просто не байдужих жителів міста. Що ж стало причиною цього велелюдного зібрання? Причина банальна та проста – свавілля влади, що продовжує цілеспрямоване ігнорування волевиявлення українців.

Вже мабуть ні для кого не є секретом результати проміжних виборів до Кіровоградскої ОДА, що пройшли близько двох місяців тому на Компаніївщині. Стараннями Компаніївської ДВК та їх старших колег з Кіровограсдкої окружної виборчої комісії на чолі з відомим громадськості Петром Чубченком, було прийнято рішення про перемогу на виборах представника Партії Регіонів Олександра Чернявського. Дивним чином 40% від загальної кількості бюлетенів, не зацікавили Петра Івановича, тож кандидат від ВО «Батьківщина» Олександр Шевчук, якого на виборах підтримували всі опозиційні сили, залишився, як то кажуть, ні з чим. Звісно таке відверте фальшування не могло не викликати хвилю обурення, адже фактично половину жителів Компаніївського району позбавили права вільно обирати. 

«Владна верхівка свідомо та послідовно порушує права українців. І так триватиме допоки ми не висловимо протест, поки будемо своїм мовчанням потурати цьому свавіллю. Сьогодні тут зібрались сотні, а мають зібратись тисячі. Лише так ми переможемо диктат беззаконня, що панує нині в Україні» - з такими словами звернувся до кіровоградців заступник голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Козуб.

Звернення до громади лунали також з вуст представників ВО «Батьківщина» - Валерія Кальченка та Олени Армаш, та «Свободи» - Святослава Ханенка та Сергія Запорожана. Підсумком мітингу стало підписання представниками опозиційних сил Резолюції зборів, що була зачитана на сессії Кіровоградської облдержадміністрації.

Як вірно зауважив Ігор Борисович, в єднанні наша сила. Тож не будьмо байдужими та відстоїмо власні права й свободи від посягань.

 

Пресс-служба Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  29 Березеня 2013 +Коментар | подобається