Останні події

Компаніївські вибори як показник беззаконня

 

Сьогодні, під стінами Кіровоградської обласної адміністрації, відбувся мітинг  опозиційних сил міста. Близько сотні представників «УДАРу», «Свободи» та «Батьківщини» виступили з протестом проти порушень виборчого законодавства, що були допущені при підрахунку результатів голосування на проміжних виборах до Кіровоградської обласної ради.

На мітингу прозвучала інформація про значні порушення допущені Компаніївською РВК та ігнорування закону головою Кіровоградскої ОВК Петром Чубченком, що поспішив, на догоду провладній верхівці, оголосоти переможцем виборів представника Партії регіонів Олександра Чернявського, тим самим лишивши без уваги волевиявлення 45 % виборців Компаніївського району.

На мітинзі було складено та підписано резолюцію-звернення до очільника Кіровоградської ОДА Андрія Ніколаєнка, що містила три вимоги:

- Офіційно засудити порушення виборчого законодавства з боку своїх підлеглих Чернявського та Луценка;

- Зустрітись в прямому ефірі КОДТРК з представниками опозиційних партій;

- Звільнити з посади голови Кіровоградської ОВК Петра Чубченка, як головного фальсифікатора виборів в області.

В ході зустрічі до третого пункту також було долучено вимогу про звільнення голови Компаніївської РВК Олена Мірхайдарової. Резолюцію було підписано присутніми та зареєстровано в канцелярії Кіровоградської ОДА. Наразі чекаємо реації Андрія Ніколаєнка та зрушень в питанні захисту конституційних прав громадян не лише опозиційними силами, а й представниками владної верхівки області.

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Павло Лісниченко

 

  11 Березеня 2013 +Коментар | подобається