Останні події

«Караюсь, мучусь, але не каюсь»

Саме  з такого епіграфа було розпочато покладання квітів, до памятника великого поета, борця українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Близько півтори сотні представників опозиційних сил: «УДАРу», «Свободи» та «Батьківщини», а також небайдужих жителів міста прийшли цього дня віддати шану великому Кобзареві. Звучали рядки з віршів, промовисто проводили паралелі, зачитували навіть власні твори, проте, як на мене, найголовніше, що городяни зібрались в цей морозний день по велінню серця, а не за примусом, чи «тому що так треба».

Костянтин Поляков, в.о. голови виконкому Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», звернувся до людей з такими словами: «Шановна громадо, сьогоднішня  зустріч, черговий раз має нагадати нам про те, чого прагнув великий Шевченко – вільну Україну. Все, що відбувається нині в країні стосується кожного з нас, незалежно від віку, статусу та політичних вподобань. У нас намагаються відібрати волю, мову, віру в себе. І лиш разом ми здобудемо перемогу». Думаю це варті уваги слова, адже дійсно, в єднанні наша сила.

На зібранні також було згадано  і про сумнозвісні вибори на Компаніївщині. Черговий поворот подій в котрий раз підтвердив заангажованість та беззаконня, що панує в чиновницьких кабінетах та у виборчих комісіях. Права вибору було позбавлено більш ніж тисячу жителів смт. Компаніївка, та с. Першотравенка, результати їх волевиявлення було просто не враховано. Причиною тому стало рішення Компаніївської районної виборчої комісії, а в результаті і Кіровоградської окружної ВК. Тож 11 березня, о 12.00, біля приміщення Кіровоградської облради відбудеться мітинг-пікет проти незаконних рішень виборчих комісій Компаніївки та Кіровограду. До участі запрошуються всі небайдужі.

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка»

Павло Лісниченко 

  9 Березеня 2013 +Коментар | подобається