Останні події

Політклуб, "УДАР" та народні обранці

 

4 березня в приміщенні інформаційного центру «Перевесло» пройшло засідання політичного клубу за участі народних депутатів України Олександра Донія та Олександра Бригінця. До роботи клубу долучились представники політичних партій «УДАР Віталія Кличка» , ВО «Свобода, «Фронт змін», «Батьківщина», «УНП», а також депутати місцевих рад та громадські діячі.

Однією з основних тем стала проблема «кнопкодавства», що в зв’язку з останніми подіями у Верховній раді є вельми актуальною. Олександр Бригінець наголосив, що 90% українців підтримують боротьбу з «кнопкодавством», проте виглядає ситуація для пересічних українців неоднозначно. З  одного боку через блокування ради – парламент фактично не працює, з іншого – коли один депутат голосує за половину своєї фракції, про яку роботу може йти мова?

Активно відстоювали позицію персонального голосування й представники Кіровоградського УДАРу: в.о. голови виконкому Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Костянтин Поляков, фронтмен гурту «Веселі біоритми», громадський діяч Євген Манженко та  депутат міської ради Дмитро Хох. До слова, Дмитро Віталійович є ініціатором нововведень стосовно контролю за персональним голосуванням депутатів Кіровоградської міської ради.

Кіровоградцям народні обранці порадили вирішувати свої проблеми самостійно, а не чекати поки все стане на свої місця. «Лише спільними зусиллями всіх прошарків нашого суспільства, незалежно від віку, соціального статусу чи партійної принадлежності, ми зможемо подалати цю бандитську систему» - наголосив  Олександр Доній

На зустрічі також було розглянуто питання подальших спільних дій опозиційних сил, як на всеукраїнському рівні так і конкретно на Кіровоградщині. Боротись до перемоги, ось гасло яке має взяти на замітку свідомий українець, що бажає змін в Україні.

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Павло Лісниченко

 

  6 Березеня 2013 +Коментар | подобається