Останні події

"УДАР" проти компаніївського беззаконня

 

Сьогодні, 5 березня, в приміщенні обласної організації ВО «Батьківщина» відбулась прес-конференція присвячена виборам в Компаніївці. Представниками ВО «Батьківщини», а саме:

-          затупником голови Кіровоградської обласної орагізації Оленою Армаш,

-          депутатом Кіровоградської облради Олександром Чорноіваненком,

-          юристом Павлом Топчієм (представником інтересів кандидата в депутати Олександра Шевчука),

було повідомлено, що Компаніївська районна виборча комісія, наперекір рішенню суду та виборчому законодавству, прийняла рішення про підписання підсумкового протоколу з результами проміжних виборів до Кіровоградської обласної ради без врахування волевиявлення по двох дільницях: №№09001 (смт. Компаніївка) та 09016 (с. Першотравенка).

Згідно даного рішення 1304 жителів Компанїівського району (що складає 45% від всієї кількості осіб, що прийшли проголосувати) було позбавлено конституційного права на вільний вибір. Проте, схоже це не особливо турбувало представників Компаніївської ВК, на чолі з Оленою Мірхардаровою, та їх колег з Кіровоградської окружної виборчої комісії. Тож особливо не задумуючись над порушеннями виборчого законодавства Кіровоградська ОВК, на своєму засіданні, прийняла рішення про визнання перемоги Олександра Чернявського (представник «Партії регіонів»). І це незважаючи на шість Актів про порушення виборчого законодавства, що в офіційному порядку намагались зареєструвати представники Олександра Шевчука. 

Як зазначив Павло Топчій, не врахування результатів по двох дільницях є прямим порушення рішенням суду, що було надано членам Компаніївської РВК. Не врахування результатів виборів по двох найбільших дільницях Компаніївського району повністю змінило результати виборів. Замість «+» 206 на користь Олександра Шевчука маємо «-» 104 голоси для преставника опозиції.

Крім того варто відмітити, що вся виборча документація, під час встановлення результатів виборів Компаніївської РВК, знаходилась в запечатаному сейфі, тож голова комісії записувала до протоколу результати волевиявлення по інших шести дільницях не інакше як з голови. Факт, як на мене, доволі показовий. 

Вже сьогодні представники Олександра Шевчука звернулись до Кіровоградського окружного Адміністративного суду з метою оскарження дій та бездіяльності Компаніївської РВК. Серед позовних вимог - скасування рішення та протоколу від 04.03.2013 р. Компанїївської РВК щодо встановлення результатів виборів. Крім того готується відповідний позов і стосовно сьогоднішнього рішення Кіровоградської окружної виборчої комісії. 

«Кіровоградська обласна обранізація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» повністю підтримує дії колег по опозиції та готова до рішучих дій на підтримку нашого спільного висуванця - Олександра Шевчука. Відверта фальсифікація результатів виборів, потурання інтересам провладної верхівки, ігнорування норм виборчого законодавства, - ці факти не можуть бути проігноровані.»,- прокоментував ситуацію в.о. голови виконкому Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Костянтин Поляков.

 

 

Павло Лісниченко

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  5 Березеня 2013 +Коментар | подобається