Останні події

Дмитро Хох інціював внесення змін до Регламенту Кіровоградської міської ради

 

Депутат Кіровоградської міської ради , представник Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Хох, інціював внесення змін до Регламенту Кіровоградської міської ради. Дана ініціатива оформлена у відповідний проект рішення Кіровоградської міської ради «Про внесення змін до рішення Кіровоградської міської ради від 17 грудня 2010 року N 36 «Про Регламент Кіровоградської міської ради» щодо забезпечення особистого голосування» який планується винести на розгляд вже найближчої сесії, що відбудеться 6-го березня.

Так в чому ж полягає нововведення? Враховуючи нещодавні події у Верховній Раді України місцеві депутати-ударівці, не могли не задуматись над тим на скільки прозорою є система голосування в радах місцевих рівнів.  Результатом детального аналізу чинного Регламенту Кіровоградської міськради стало розроблення певних вдосконалень покликаних уникнути кнопкодавства на місцевому рівні.

 

Надаємо на розгляд громадськості повний текст проекту рішення:

 

 

УКРАЇНА

КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

 

РІШЕННЯ

 

від «___» березня 2013 року                                                                   №

 

Про внесення змін до рішення

Кіровоградської міської ради

від 17 грудня 2010 року N 36

«Про Регламент Кіровоградської

міської ради» щодо забезпечення

особистого голосування

 

 

Відповідно до статей 26, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 14 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 4 Регламенту Кіровоградської міської ради шостого скликання, враховуючи пропозиції депутатів, міська рада, -

 

ВИРІШИЛА:

 

 

1. Внести до Регламенту Кіровоградської міської ради, затвердженого рішенням Кіровоградської міської ради від 17 грудня 2010 року № 36, такі зміни та доповнення:

          1.1. Частину першу та другу статті 80 Регламенту доповнити та викласти у такій редакції:

Перед відкриттям кожного пленарного засідання проводиться попередня поіменна реєстрація депутатів, які прибули на пленарне засідання ради на підставі пред’явлення посвідчення депутата міської ради. Яка починається за тридцять хвилин до початку роботи сесії і проводиться працівниками управління аппарату міської ради. Депутат засвідчує своє прибуття на пленарне засідання ради особистим підписом в аркуші поіменної реєстрації. Депутату при  поіменній реєстрації відповідальним працівником управління аппарату міської ради видається картка для голосування, яку після закінчення пленарного засідання депутат повертає на зберігання до управління апарату ради.

Перед початком кожного ранкового та вечірнього пленарного засідання за допомогою електронної системи голосування обов’язково проводиться реєстрація депутатів, які присутні у залі засідань, з використанням їх персональних карток для голосування, що унеможливлює здійснення реєстрації замість депутата іншою особою.

У разі неможливості використання електронної системи голосування, для встановлення кількості депутатів, які присутні в залі засідань, працівниками управління аппарату міської ради проводиться поіменна реєстрація депутатів.

1.2. Частину четверту статті 80 Регламенту доповнити та викласти у такій редакції :

Результати реєстрації оголошуються головуючим на пленарному засіданні сесії. Список депутатів, відсутніх на пленарному засіданні за даними особистої реєстрації оголошується головуючим. Голоси відсутніх на пленарному засіданні не можуть враховуватись при встановленні результатів голосування. Депутат міської ради, який не зареєструвався перед відкриттям засідання, допускається до голосування лише після особистого подання письмової заяви головуючому на засіданні з проханням допустити до голосування.

Депутат міської ради на період пленарного засідання ради зобов’язаний забезпечити належне збереження і використання своєї персональної електронної картки депутата.

У випадку втрати персональної електронної картки депутат повинен повідомити про це начальника управління аппарату міської ради для занесення її в базу даних карток як втраченої. Нова картка видається за письмовою заявою депутата.

1.3. Доповнити ст. 80 Регламенту новими частинами сьомою, восьмою та дев’ятою, які викласти у такій редакції :

При виникненні у будь-якого депутата сумнівів стосовно дотримання вимог законодавства України щодо особистого голосування при прийнятті рішення головуючий ставить на голосування щодо проведення поіменної реєстрації депутатів присутніх на пленарному засіданні.

У разі порушення вимог законодавства України щодо особистого голосування депутатами міської ради при прийнятті міською радою рішення головуючий зобов’язаний поставити відповідний проект рішення міської ради на повторне голосування.

Рішення міської ради, що приймалося з порушенням вимог законодавства України щодо особистого голосування, в тому числі, у разі врахування голосів відсутніх депутатів, є не чинним.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради,відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації та реклами.

 

 

Міський Голова                                                                               О.Саінсус

 

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної орагнізації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Павло Лісниченко

 

  27 Лютого 2013 +Коментар | подобається