Останні події

Три роки з Віктором Федоровичем

 

 

25 лютого активісти «УДАРу», «Свободи», «Батьківщини», а також небайдужі мешканці міста, провели під стінами Кіровоградської обласної ради мітинг, пригадавши «здобутки» трирічного перебування на посту Президента України Віктора Януковича. Серед іншого звучали питання і стосовно недавніх виборів у Компаніївці, і відміна рейсів приміських електричок, і занепад економіки та культури загалом.

«Минуло ось уже три роки президенства Віктора Януковича. За ці роки ми, нажаль, не побачили жодних позитивних зрушень чи починань. Наша задача не мовчати, не ховатись по кутках, а активно діяти і закликати до дії кіровоградців Лише від нас залежить яким буде наше майбутнє», - прокоментував ситуацію голова Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Козуб.

Не хотілось би бути голослівним, тож наведу декілька фактів:

-          За 3 роки кількість безробітніх збільшилась на 34 тисячі осіб (або на 6,5%);

-          За даними ООН, у 2012 році відсоток людей в Україні, які не доїдають, зріс до 16,2%;

-          Замість доступного житла маємо зменшення фінансування даної програми. Так у бюджеті на 2013 рік в порівняні з минулорічним фінансування доступного житла скорочено в чотири рази: з 200 до 50 млн. грн.;

-          У рейтингу Doing Business Україна за останній рік опустилась ще на 3 пункти і опинилась на ганебному 117 місці за показником «захист інвесторів»;

-          За 2012 рік міжнародні резерви НБУ зменшилися на 7,25 млрд. дол. (22,8%) з 31,79 млрд. дол. до 24,55 млрд. дол.;

-          У 2012 році ми мали рекордний дефіцит бюджету – 53,38 млрд. грн.;

-          При президенстві Віктора Федоровича фракція Партії Регіонів у Верховній раді України проголосувала (а Президент підписав) закон «Про внесення змін до закону України «про столицю України – місто-герой Київ»», за яким було позбавлено реальних повноважень Київського міського голову. Фактично, повновладним господарем Києва став призначений Президентом чиновник – голова КМДА.

-          За оцінками ООН за поширенням туберкульозу Україна – у першій трійці серед країн Європи. За темпами поширення ВІЛ-інфекції – 2 в Європі і пята в світі.

-          27 квітня 2010 року відповідаючи на запитання депутатів ПАРЕ у Стразбурзі Віктор Янукович заявив, що «визнавати голодомор як факт геноциду щодо того чи іншого народу, ми вважаємо, буде неправильно, несправедливо.»;

-          Україна програла всі без винятку справи, які розглядав Європейський суд із прав людини за позовами, поданими громадянами проти України. Станом на січень 2013 року це 211 справ.

-          Україна опустилась на 10 позицій і опинилась між Алжиром і Гондурасом у щорічному рейтингу світового індексу свободи преси, складеного міжнорадною організацією «Репортери без кордонів». Згідно щорічного звіту Україна, станом на січень 2013 року, займає 126 місце.

-          Україна в індексі сприйняття корупції Transparency International: 2010 рік – 134 місце, 2011 рік – 152 місце;

-          27 квітня 2010 року контрольована ПР ВРУ ратифікувала угоду щодо продовження на 25 років базування у Криму Чорноморського флоту Російської федерації.

-          13 грудня 2012 року на сесії Європарламенту у Стразбурзі підписано резолюцію щодо ситуації в Україні. Євродепутати закликали українську владу покласти край вибірковому застосуванню правосуддя в Україні на всіх рівнях і створити рівні умови для участі опозиційних партій в політичному житті країни.

-          Президенту України не довіряють 65,9% громадян (КМІС, лютий 2012 року). 58% українців вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. Тих хто вважає, що в правильному – 22,8% (Центр Разумкова, листопад 2012 року). 44% населення визнає наявність політичних репресій (Центр Разумкова, з 7 по 12 вересня 2012 року).

Проблем , на жаль, з кожним роком все більшає і лише від нас залежить чи буде продовжено політику «покращення» в Україні. Факти наведено, висновки робити вам.

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Павло Лісниченко

 

Фото: Володимир Кондрашов

 

 

  25 Лютого 2013 +Коментар | подобається