Останні події

День відкритих дверей у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості

 

Цього тижня, з метою акцентування уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій на вирішенні питань соціальної справедливості та соціального захисту, гендерної рівності, забезпечення зайнятості населення та з нагоди святкування міжнародного Дня соціальної справедливості фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості провели День відкритих дверей.

У рамках даного заходу було проведено різноманітні семінари,тренінги, засідання «круглого столу», а також діяв багатогалузевий ярмарок вакансій. Варто відзначити високу зацікавленість громадськості до проведення даного заходу, адже, за приблизними підрахунками, цього дня центр зайнятості відвідало близько чотирьох сотень осіб різного віку.

            Ні для кого не секрет, що однією з нагальних проблем є питання першого робочого місця. Вельми важко отримати роботу за фахом без певного досвіду та трудового стажу, а це, як розумієте, для молодих людей, що тільки закінчили ВУЗ,  фактично не можливо. Це питання, а також ряд інших, фігурували у виступі начальника відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Нори Налбандян.

            Не варто також забувати і про показники зацікавленості роботодавців у певних професіях. Так кіровоградщина переживає надлишок спецалістів за фахом право та економіка, натомість відчувається суттєва недостача робітничих спеціальностей всіх мастей. Дана диспропорція відображається і на рівні заробітніх плат, що пропонуються на  підприємствах міста та області. Згідно офіційних даних, наданих спецалістами центру зайнятості, актуальними на ринку праці регіону є такі професії: водій автотранспортних засобів, електромонтер, електрогазозварювальник, слюсар та ін.

            Варто окремо згадати Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості в якому взяли участь близько двохсот громадян які шукають роботу та роботодавці провідних підприємств кіровоградщини. Впродовж заходу шукачам роботи було надано інформацію про наявність вільних робочих місць на даних підприємствах, умови роботи та рівень заробітної плати, надання соціального пакету тащо.

            Підсумовуючи зазначу, проведення даних заходів є надзвичайно важливим для розвитку діалогу між потенційними працівниками  та роботодавцями. Хотілось би вірити, що під час Дня відкритих дверей не одна особа знайшла собі достойну роботу.

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Павло Лісниченко

 

  23 Лютого 2013 +Коментар | подобається