Останні події

День рідної мови

 

21 лютого Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» разом з Молодіжним крилом Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та Офіційним фан-клубом братів Кличків,  до Дня рідної мови, ініціювали проведення акції «Наша мова - українська». Під час проведення акції ударівці зачитували для пересічних кіровоградців рядки з творів українських поетів та прозаїків, а також провели міні-тестування на знання рідної мови.

Прохожі доволі охоче долучались до ініціативи, демонструючи знання отримані ще в школі та хизуючись літературною обізнаністю. Варто відзначити, що згідно проведеного опитування ( що складалось з п’яти різнопланових запитань) рівень знань української мови мешканців та гостей міста перебуває на доволі високому рівні. Хоча, дещо варто було б і оновити в памяті.

Як не дивно, проте найважче кіровоградцям було пригадати рідні прислівя та приказки. Хоча деяким відсутність знань вповні компенсувала винахідливість. «Як постелиш так і виспишся », «Хто без діла, той без хліба» -  подібну творчість думаю варто вводити в обіг. Загалом, якщо не брати до уваги дрібних непорозумінь, акція досягнула мети – нагадати кіровоградцям, що наша рідна мова - українська.

«Метою проведення акції була активізація зацікавленості пересічних жителів до рідної, української мови. Через позитив, посмішку, гумор, ми намагались нагадати співмешканцям, що мова якою ми спілкуємося є відображенням того ким ми є», - прокоментував активний учасник події Ярослав Безменов.

               

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

  21 Лютого 2013 +Коментар | подобається