Останні події

Черговий бій за право обирати

 

Вже майже три тижні минуло з моменту проведення проміжних виборів до Кіровоградської обласної ради по мажоритарному округу № 17 (Компанієвський район). Нагадаємо, що  з різницею в 207 голосів перемогу здобув представник опозиції Олександр Шевчук. Вибори пройшли, ажіотаж не зник. А все тому, що офіційних результатів виборів ми не маємо й понині, адже територіальна виборча комісія ніяк не може зібратись на силі підбити всім уже відомі підсумки та оголосити результати.

Сьогодні, 21 лютого, представники опозиційних сил: «УДАРу», «Свободи» та «Батьківщини», а також небайдужі мешканці району в черговий раз пікетували приміщення Компаніївської райдержадміністрації з вимогою не затягувати з оголошенням результатів виборів. Були у мітингувальників  запитання та претензії і до голови Компаніївської райдержадміністрації Луценка Віктора Олександровича, за негласними вказівками якого, як не раз звучало під час мітингу, неодноразово вчинювався тиск на діючий склад Компаніївської ТВК та членів їх сімей.

Як прокоментувала ситуацію Любов Житня, довірена особо кандидата в депутати Олександра Шевчука: «На останньому засідання комісії мною було поставлено на голосування ряд питань, в тому числі і про переголосування на Першотравенській дільниці. Розглянувши ряд питань та зрозумівши, що цього разу «змахлювати» не вдастся члени ТВК просто розійшлись. Ймовірніше всього таке затягування спрямоване на те, щоб через 20 днів було визнано бездіяльність комісії та відповідно недійсними вибори.».

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не могла оминути таке відверте підгрування діючій владі та долучилась до безстрокового пікетування з розгортанням наметів під стінами Компаніївської райдержадміністрації.  

«Влада відверто виказує неповагу до вибору компаніївців. Безпідставне затягування оголошення результатів, тиск на членів ТВК, що ще бажають виконувати обов’язки покладені на них державою – ось показники за якими варто оцінювати ситуацію та тих осіб, що її спричинили. Проте ми не відступимо, відстоїмо право вільно обирати», - прокоментував події в.о. голови виконкому Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Костянтин Поляков.

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

  21 Лютого 2013 +Коментар | подобається