Останні події

На захисті волевиявлення

Сьогодні, о 9 годині представники опозиційних сил Кіровограду та Компаніївського району зібрались під Кіровоградською облдержадміністрацією з вимогою завершити виборчий процес на Компаніївщині та, нарешті, оголосити офіційні результати виборів.

Нагадаємо, на проміжних виборах до Кіровоградської облдержадміністрації, що відбулись ще 3 лютого, згідно протоколів перемогу здобув кандидат від опозиції Олександр Шевчук.  Проте опоненти, з провладної партії, вирішили застосувати методику опрацьовану на виборах до Верховної Ради України та в судовому порядку опротестувати волевиявлення громадян. Успіхом, на щастя, не увінчалась. На останньому ж засіданні районною комісією було відхилено позов довіреної особи провладного кандидата Олександра Чернявського. Адміністративний суд клопотання вище вказаної особи про припинення дій районної виборчої комісії також відхилив, отже відповідна комісія має працювати в звичному режимі чого, нажаль не відбувається.

Як повідомила Любов Житня, довірена особа кандидата в депутати Олександра Шевчука: члени комісії, що представляють провладну партію відмовляються, без будь яких причин, виконувати взяті на себе обовязки та приходити на засідання комісії чми зривають її нормальну роботу.

Від опозиційних сил на мітингу виступили представники опозиційних сил Костянтин Поляков, Сергій Запорожан, Олена Армаш та Валерій Кальченко, що закликали громадськість відстоювати до кінця власний вибір та не відступати перед провладними провокаторами. Наприкінці зустрічі було підписано резолюцію мітингу, озвучення якої на сесії Кіровоградської обласної ради було доручено представнику опозиції – депутату Валерію Кальченку.

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» зобов’язується до кінця захищати волевиявлення громадськості та стояти на сторожі демократії в Україні загалом та на Кіровоградщини зокрема.

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

  15 Лютого 2013 +Коментар | подобається