Останні події

Черговий бій з владою. Опозиція перемагає з рахунком 3:0

Знову неспокійно на Компаніївщині, знову голосно лунають заклики палити адміністрацію, брати владу на вила та різні «міцні» народні вирази стосовно диктатури діючої влади.
Нагадаємо, що за результатам проміжних виборів до Кіровоградської обласної ради по одномандатному виборчому округу №17 (Компаніївський район), впевнену перемогу здобув Шевчук Олександр Миколайович. Це саме та людина, на підтримку якої Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відкликала свого кандидата – відомого суспільного діяча та музиканта Манженка Євгена Івановича.
12 лютого 2013 року відбувся черговий мітинг під стінами Команіївської Районної виборчої комісії. Члени Партії «УДАР Віталія Кличка», інші опозиційні сили та представники громадськості зібралися з метою захистити свій вибір, не дати спаплюжити волевиявлення громадян та зруйнувати крихкі проблиски демократії.
Влада знову показала свою слабкість. Спочатку відзначилися представники Державтоінспекції, що діяли по неодноразово відпрацьованій схемі – не пропускали транспорт з активістами, які їхали з інших населених пунктів до Компаніївки. Пости ДАЇ стояли на виїзді з Кіровограда та на в’їзді в смт. Компаніївка. Щасливчиків, яким вдалося вирватись з Кіровограда, зупиняли на повороті до смт. Компаніївка і їм довелось добиратися до місця мітингу пішки (близько 2 км.) або попутнім транспортом. Перша беззаперечна перемога опозиції – нас не зупинять транспортні перешкоди.
Коли мітінгувальники зібралася, настав час наступного бою – голову Першотравенської дільниці Андрія Калінкіна, в також Любов Житню - довірену особу кандидата у депутати Олександра Шевчука та журналістів "Гречки" і "5 каналу" не пускали до приміщення райради, де знаходиться районна виборча комісія. Зрештою, після закликів ламати двері – влада «отямилась» і надала доступ до вищевказаного приміщення. 
Друга беззаперечна перемога опозиції – нас не зупинять зачинені двері.
Також перемога чекала представників опозиції під час засідання Компаніївської районної виборчої комісії. Розглянувши скаргу Анатолія Павленка (уповноваженої особи кандидата в депутати Олександра Чернявського) комісія більшістю голосів постановила відмовити у її задоволенні. Третя беззаперечна перемога опозиції – правда завжди перемагає.
За результатами протистояння: опозиція VS злочинна влада, станом на 12.02.2013 року, опозиція веде з рахунком 3:0. 
Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» буде і в подальшому відслідковувати ситуацію в смт. Компаніївка та приймати безпосередню участь в даних подіях.

Активний учасник вищевказаних подій
Голова виконкому Кіровоградської міської організації 
Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» 
Безменов Ярослав

  15 Лютого 2013 +Коментар | подобається