Останні події

УДАРівці долучились до мітингу на підтримку Олександра Шевчука

 

Технологія опрацьована провладними чиновниками на виборах до Верховної Ради України працює й понині. Даний факт, на жаль, в черговий раз підтвердився після проведення, 3 лютого 2013 року, проміжних виборів до Кіровоградської обласної ради по одномандатному виборчому округу №17 (Компаніївський район).

Нагадаю, що на даних виборах всіма опозиційними силами загалом та «УДАРом» зокрема було підтримано єдиного кандидата - Шевчука Олександра Миколайовича. Як показали результати, вибір було здійснено правильно, з різницею в 207 голосів перемогу на проміжних виборах здобув шановний Олександр Миколайович. Проте вже 6 лютого Компаніївський районний суд Кіровоградської області розглянув адміністративний позов кандида у депутати до Кіровоградської обласної ради по одномандатному мажоритарному округу № 17 Олександра Чернявського (Партія Регіонів) та частково задовольнив даний позов. Звісно, що на дане рішення було опротестоване і того ж дня відповідно оформлений апеляційний позов було направлено до Дніпропетровська. А вже сьогодні представниками опозиційних сил: «УДАР Вітілія Кличка», «Батьківщина», та «Свобода», було організовано попереджувальний мітинг-протест, що відбувся під стінами Компаніївської райдержадміністрації Кіровоградської області в приміщенні якої знаходиться і Компаніївська районна територіальна виборча комісія.

Основні претензії мітингувальників були до Голови Компаніївської рейдержадміністрації Кіровоградської області Луценка Віктора Олександровича за негласними вказівками якого, як неодноразово звучало під час  мітингу, здійснюється тиск на членів Компаніївської ТВК та їхні сім’ї. Заклики не перетворювати вибори на фарс прозвучали й на адресу кандидата в депутати Олександра Чернявського.

Віктор Олександрович, якого активно закликали вийти поспілкуватись так і не зявився до мітингувальників. Коли ж представники політичних сил та мешканців Компаніївського району вирішили особисто запросити шановного Голову до діалогу виявилось, що на робочому місці він відсутній проте, як зазначила секретар, «знаходиться в приміщенні райдержадміністрації». Гра в хованки продовжилась, та знайти невловимого Віктора Олександровича вдалось лише через пів години, коли він дивним чином матеріалізувався на робочому місці та запевнив, що про причини мітингу не знає та не має можливості в робочий час відволікатись на подібні заходи.

Під час пошуків працівників апарату Компаніївської райдержадміністрації було виявлено цікаву особливість – всі ключі, що замикають кабінети посадовців, мали характерну особливість - брелоки з символікою Партії Регіонів. Нагадаю, що згідно чинного законодавства політична агітація представниками держадміністрацій суворо заборонена, проте, як бачимо, це нікого не зупиняє.

Наприкінці мітингу присутніми були підписано звернення до Голови Компаніївської райдержадміністрації Кіровоградської області та членів Територіальної виборчої комісії в якому містився заклик припинити фальсифікацію волевиявлення громадян та затягування оголошення результатів виборів. Дату наступного мітингу буде оголошено, за необхідності, після оприлюдненння рішення Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, засідання якого, нагадаю, відбудеться завтра.

 

 

Прес-секретар  Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

  8 Лютого 2013 +Коментар | подобається