Останні події

"УДАР" за чітке дотримання норм Конституції України

Політична парітя «УДАР Віталія Кличка» відповідально ставиться до покладених на неї обовязків та не дозволить приймати антиукраїнські закони, практикувати «кнопкодавство» та ігнорувати вимоги парламентарів дотримуватись під час проведення голосування Конституції України. Тож Головою Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ревенком Анантолієм Дмитровичем було направлено два адміністративні позови до Окружного адміністративного суду м.Києва та Вищого адміністративного суду України.

            Нагадаю, 11 січня 2013 року відбулось ранкове пленарне засідання Верховної Ради України.на вказаному засіданні було прийнято зокрема постанови Верховної Ради України №17-VII та №18-VII. При цьому, Голова ВРУ Рибак В.В.  вчинив протиправні дії та бездіяльність, які були передумовою для прийняття вказаних рішень з грубим порушенням Конституції України.

            Політична партія «УДАР Віталія Кличка» загалом та Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» зокрема, зобов’язуються слідкувати за дотриманням Конституції та діючих законів України чиновників всіх рівнів, від Верховної Ради України до місцевих та районних рад.

  22 Січня 2013 +Коментар | подобається