Останні події

День Соборності в Кіровограді

22 січня 1919 року відбулося проголошення Акту воз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави. Передувало цій події прийняття IV Універселу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР

Саме для святкування цієї події біля пам’ятника Тарасові Шевченку о 10:00 зібралися представники громадськості та політичних партій міста, зокрема «УДАРу», «Свободи», «Батьківщини» та «Фронту змін». Голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко виступив з привітальною промовою та оголосив про зняття кандидатури Євгена Манженка на користь кандидата від Об’єднаної опозиції на проміжних виборах у Кіровоградську обласну раду, зазначивши, зокрема, що, як і раніше, сила українського народу в єдності і що Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» готова до співпраці та діалогу з представниками всіх опозиційних сил.

Виступили з промовами також представник ВО «Свобода» Сергій Запорожан та ОО «Батьківщина» Валерій Кальченко, який зачитав звернення Юлії Тимошенко з нагоди свята.

Ми ж зі свого боку вітаємо українців з цією воістину значною подією. Не забуваймо про важливість того, що на початку минулого століття розірваний український народ визволився з неволі (Наддніпрянщина вийшла з Російської, а Західна Україна – з Австро-Угорської імперій) і возз'єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. В єдності наша сила! Слава Україні!

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко П.Ю.

  22 Січня 2013 +Коментар | подобається