Останні події

«Дії «УДАРу» проти беззаконня у Верховній Раді. Підсумки І сесії Верховної ради VII скликання»

Минуло вже більше двох місяців після оголошення результатів виборів до Верховної ради України 2012 року і Політична партія «УДАР Віталія Кличка» вважає за необхідне відзвітувати виборцям за пророблену роботу.

Протягом першої сесії ми побачили, хто і що заважає проведенню реформ в країні. На жаль, Партія регіонів і комуністи намагаються робити те, що і в парламенті минулого скликання. Хочуть і далі набирати потрібну кількість голосів шляхом «гри на піаніно». Особливо бентежить безвідповідальна і провокаційна позиція партії влади напередодні приїзду місії МВФ. Сумнівне голосування з порушенням Конституції і регламенту привело до незаконного “обрання” головою Нацбанку Ігоря Соркіна може послабити позиції України на переговорах.

Проаналізувавши досвід попередніх скликань Ради ми дійшли висновку, що силові методи боротьби з беззаконням в Верховній Раді не дають результатів. Тож «УДАР» має на меті оскаржувати прийняті за допомогою голосування чужими картками рішення Верховної Ради. За ініціативою “УДАРу” опозиція під час голосування за звільнення і призначення голови НБУ знаходилася у секторі партії влади і зафіксувала чимало порушень Конституції і регламенту. Наразі представники “УДАРу” з усіх регіонів України подають позови до Адміністративного суду на дії ВР щодо порушення Конституції і регламенту. Також депутати від “УДАРу” звернуться до Конституційного Суду України для визнання неособистого голосування неконституційним. Таке рішення стане підставою для визнання незаконним голосувань чужими картками і дозволить ставити питання про відповідальність за неособисте голосування.

Найближчим часом “УДАР” ініціює розгляд легітимності голосувань у парламенті профільними комітетами, а саме:

1.      Ініціюємо відкриті слухання з цього питання у комітеті з питань Регламенту та депутатської етики;

2.      Проведемо слухання у Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, який очолює представник нашої фракції Віктор Чумак;

3. Зробимо аналіз усіх випадків порушення Конституції щодо особистого голосування. Перевіримо, чи були в Україні депутати, чиї картки голосували – існують фото- та відео докази їхньої відсутності на робочому місці.

Вже з початку наступної сесії “УДАР” має на меті контролювати письмову реєстрацію народних депутатів перед кожним засіданням шляхом оголошення спікером інформації, хто  з депутатів відсутній, і, відповідно, блокувати їхні картки.

Як вже зазначала народний депутат Наталія Агафонова, “УДАР” вимагає введення в дію сенсорної кнопки – системи «Рада-3». Відповідна постанова була зареєстрована депутатами від фракції “УДАР” ще на першому засіданні Верховної Ради нового скликання. До введення в дію системи особистого голосування Верховна Рада не повинна працювати у сесійному режимі оскільки «кнопкодавство» порушує Конституцію та регламент. Опозиційні сили будуть ініціювати недовіру спікерові Володимирові Рибаку в разі ігнорування наших вимог про дотримання регламенту та Конституції України.

Підчас І сесії Верховної ради України VII скликання депутати фракції УДАР працювали як монолітна команда. Результатом узгоджених дій депутатів-ударівців є той факт, що на сьогодні підпис представників нашої фракції стоїть під 118 проектами законів і постанов Верховної Ради. Це і наші власні ініціативи, і результати роботи наших депутатів у комітетах парламенту.

Ми почали реалізовувати власну передвиборчу програму. Депутатами «УДАРу» зареєстровано пакет законопроектів, якими встановлюється загальні підстави нарахування пенсій для президента, депутатів і вищих чиновників, пропонується скасування численних депутатських пільг – від надання квартири до пожиттєвого утримування.

Як і було обіцяно ми ініціюємо зниження податкового навантаження на українських підприємців, зокрема зменшивши вдвічі єдиний соціальний внесок і спростивши процедури його сплати – щоб вивести з тіні насамперед малий і середній бізнес. Також зареєстровано всі необхідні законопроекти для проведення виборів мера Києва не пізніше червня 2013 року та повернення самоврядування в столицю. Однією з новацій даних законопроектів є проведення виборів мера в 2 тури – щоб представляти більшість населення. Фракція «УДАРу» вимагатиме, щоб ці законопроекти розглянули в перший тиждень лютого.

Як показали перші місяці роботи Верховної Ради влада не має сталої більшості, тож для досягнення результату, а саме прийняття необхідних законів, провладні партії використовують практику «піанізму». Саме поіменне голосування лише зареєстрованих депутатів надасть можливість приймати ті рішення, які підтримує більшість депутатів, і зокрема опозиція, а не ті, яких вимагають з владних кабінетів.

Кіровоградська обласна організація Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» також не припиняє своєї діяльності. Під егідою керівництва обласної організації було проведено низку важливих акцій, таких як «Служіння громаді має бути метою життя» приуроченій до Дня місцевого самоврядування,  «Порушники в законі» в якій ударівці висвітлили питання порушення посадовцями Управління СБУ в Кіровоградській області правил дорожнього руху та «Здай кров – урятуй людину» мета якої популяризація серед жителів та гостей міста здорового донорства. Долучилась Кіровоградська обласна організація й до захисту від рейдерського захоплення Святоволодимирівського храму, що в Новоархангельську. Представники Кіровоградського «УДАРу» прийняли участь в інформаційному семінарі з питань нових процедур реєстрації організацій громадянського суспільства, засіданні Кіровоградського осередку ВО МСБ «Фортеця», «Марші проти зради» метою якого було висловлення протесту проти зради народних депутатів Андрія та Олександра Табалова. Не забули й про організаційні моменти провівши Конференції Кіровоградської міської та обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на яких було вирішено ряд кадрових питань, зокрема й питання висунення кандидата в депутати по одномандатному мажоритарному виборчому округу  №17 на проміжних виборах до Кіровоградської обласної ради. Нагадаю даним кандидатом став відомий на Кіровоградщині телеведучий, фронтмен гурту «Веселі біоритми» Євген Манженко. Керівником обласної організації Анатолієм Ревенком також було проведено ряд зустрічей з  партактивом та членами партії «УДАР Віталія Кличка», які були задіяні під час проведення виборчої кампанії 2012 року до Верховної Ради України. 

Політична партія «УДАР Віталія Кличка» відповідально ставиться до покладених на неї обовязків та виправдає довіру виборців. Ми не дозволимо приймати антиукраїнські закони, практикувати «кнопкодавство» та ігнорувати вимоги населення України. 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

  15 Січня 2013 +Коментар | подобається