Останні події

Нове обличчя старої влади

 

 

Близько двох місяців тому, а саме наприкінці листопада, Кіровоград бурхливо обговорював одну новину, що стала топовою  у ЗМІ, –  можливу відставку, а точніше перехід на нову посаду голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна.

У той час на новину спокусились не лише місцева та обласна преса, а й такі «кити» медіа простору, як «ТСН-Україна (1+1)», «Інтерфакс-Україна», «Радіо «Ера» тощо.  

            Згадуючи не такі вже й давні події, хотілось би процитувати слова Сергія Миколайовича, що були озвучені ним виданню «Україна-Центр», 26 листопада 2012 року: "Ей-Богу, я уже устал повторять: слухи о моем отъезде сильно преувеличены. Накануне ухода в отпуск я побывал в Администрации Президента и по-прежнему сохраняю уверенность в том, что буду работать на Кировоградщине до 2015 года".

            Дехто з кіровоградців після цих слів зітхнув з полегшенням, а дехто скептично згадав дану шановним Сергієм Миколайовичем обіцянку залишити пост голови Кіровоградської облдержадміністрації якщо хоч в одному з округів Кіровоградщини на виборах до Верховної ради України не пройде представник його команди. Що, власне, і сталося по стратегічному для Партії Регіонів 99-у округу.

            І от нове потрясіння. 9 січня 2012 року Президент України своїм наказом призначив Сергія Ларіна заступником голови Адміністрації президента, попередньо звільнивши його з посади голови Кіровоградської облдержадміністрації. Дану посаду тепер займає колишній перший заступник Ларіна, 33-річний Андрій Іванович Ніколаєнко.

       В цій ситуації видаються дивними виступи Сергія Ларіна в яких він запевняв, що не покине Кіровоградщину, озвучував пріоритетну для себе програму «Центральний регіон - 2015» та акцентував увагу на власній відповідальності за впровадження в дію президентських ініціатив у новому, 2013-му, році. Мабуть, не даремно колишній очільник Кіровоградської Облдержадміністрації ще перед новорічними святами знову пішов у відпустку та, начебто, поїхав відпочивати за кордон. Речі зібрані, можна з відпустки зразу й на Банкову переїхати.

             Варто відзначити, що новий голова Кіровоградської облдержадміністрації, колишній дипломатичний працівник, радник прем’єрки Ю.В.Тимошенко, а пізніше – «сильноукраїнець», та ,як наслідок післявиборчих домовленостей 2006 р. між С.Тигипком та В.Януковичем, "регіонал", не так давно увійшов до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» (який на 70 відсотків складається з представників провладної партії). Тобто є хоча і молодим, але політиком з певним стажем. Та і за два роки перебування на Кіровоградщині колишній киянин, сподіваємось, достатньо  ознайомився з проблемами нашого регіону. Але наскільки пан Ніколаєнко, член «єдиної команди Ларіна», є самостійною фігурою? Якого, до речі, на цілком офіційному рівні куруватиме Сергій Ларін як заступник голови Адміністрації президента? Чи зміниться щось для нас, кіровоградців, з черговою зміною фасаду влади?

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

  10 Січня 2013 +Коментар | подобається