Останні події

Молодіжне крило "УДАРу" в дії

 

Усіх цікавлять новини. Хтось отримує інформацію з телевізійних передач, хтось із радіо, дехто з Інтернету. Останнім часом, переглядаючи свіжу пресу, зауважив тенденцію, що не може не тішити мене як представника молодшого, відносно нинішнього політикуму, покоління.

Молодь перестає бути байдужою. Виникають спілки, клуби, організації, молоді люди вже не є пасивною, інертною масою, вони діють. Звичайно, до ідеалу ще дуже далеко, проте все ж певні результати цих ініціатив уже видно.

Не стоїть осторонь і молодь, яка перейнялась ідеологічними засадами політичної партії «УДАР Віталія Кличка». До створення молодіжної організації вона підійшла ґрунтовно, поступово нарощуючи прихильників та створюючи внутрішню структуру при коледжах, інститутах та інших навчальних закладах, запрошуючи до співпраці знайомих та друзів. Результатом цієї роботи стало проведення 15 жовтня 2012 року установчого форуму та створення молодіжного крила партії «УДАР Віталія Кличка». На форумі було обговорено низку нагальних проблем,окреслено напрямки його роботи. Наприкінці зустрічі було прийнято «Положення про Молодіжне крило Партії «УДАР Віталія Кличка», в якому детально розписано організаційну структуру, керівні органи тощо – питання, необхідні для нормального існуванні подібної структури. Координатором Молодіжного крила Кіровоградської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» було обрано Костянтина Полякова, який зарекомендував себе як перспективний молодий політик з уже значним багажем досвіду та знань.

«Молодіжне крило – це більш ніж зібрання однодумців, це чітко структурована організація з визначеними завданнями та принципами діяльності. Ми використовуємо найкращі здібності кожного з нас для досягнення спільної мети»,– каже Костянтин Поляков.

На Кіровоградщині ударівська «молодіжка» зразу ж почала активно набирати оберти, беручи участь під час виборчої кампанії в акціях, мітингах обласної та міської організацій партії. Проте після завершення виборчого процесу та оголошення результатів виборів до Верховної Ради України Молодіжне крило не припинило своєї діяльності, продовжуючи активно діяти. Так, кіровоградська «молодіжка» під стінами СБУ провела акцію «Порушники в законі», що викривала зневагу чиновників до елементарних правил дорожнього руху. Долучилась молодь також і до захисту від рейдерського захоплення Свято-Володимирського храму, що в Новоархангельську, простоявши декілька діб на захисті вірян УПЦ Київського патріархату. І от – нова, масштабно організована акція, до участі в якій запрошуються всі небайдужі: «Здай кров – врятуй людину».

Один з її організаторів Дмитро Тітов так прокоментував ідею майбутньої акції: «Один лист – може повернути надію, одна посмішка – може розтопити кригу в чиємусь серці, один візит донора до центру переливання крові – може врятувати чиєсь життя. Ми організували цей захід, щоб показати, як просто, лише відкинувши байдужість, можна врятувати чиєсь життя. Тож запрошуємо всіх свідомих мешканців та гостей Кіровограда прийти 14 січня 2013 року о 9:00 до Кіровоградської обласної станції переливання крові».

Що ж, даний приклад вартий наслідування не лише молоддю, а й старшим поколінням. Не забуваймо, що байдужість та пасивність роблять нас слабшими. Наша сила – у єднанні. Дану тезу якнайкраще підтверджує власним прикладом Молодіжне крило політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

 


 

  9 Січня 2013 +Коментар | подобається