Останні події

Покращення від Василя Онисимовича

 

Сьогодні, як завжди, добираючись на роботу, із здивуванням усвідомив, що вже другий день не можу потрапити на звичний рейс. Більшість кіровоградців не здивувалась би цьому факту, але не жителі селища Нового, що добираються із нього в інші частини міста та навпаки автобусами маршруту № 274, які завжди ходили за розкладом.    

ПАТ «Автобусний парк 13527» (його співвласником є Василь Дзядух – депутат Кіровоградської міської ради та перший заступник міського голови Олександра Саінсуса) вже не перше десятиліття обслуговують даний маршрут. Уже лиш старше покоління новенців пам’ятає характерні для тодішнього 274-го маршруту норовливі автобуси, що відмовлялись їздити взимку через холод та влітку через спеку. Сьогодні ж до селища Нового курсують новенькі автобуси, і ніби все добре, проте, на жаль, усе ж не все подобається новенцям, й не дарма.

Особливе здивування викликала нещодавня зміна графіка руху автобусів. Тепер замість проміжку в 15–20 хвилин між маршрутами, новенці мають вистоювати по 20–30 хвилин на зупинках. Логіку Василя Онисимовича зрозуміти неважко – усі прагнуть більшого прибутку, проте чи не варто було б подумати про майже десять тисяч новенців, більша частина з яких щодня виїжджає з нього на навчання та на роботу. І чи не варто було б, якщо вже є така нагальна необхідність, зачекати зі зміною розкладу до теплішої пори року?

Новенці – люди терплячі, проте й у них почали здавати нерви, коли автобуси, що мали б курсувати за чітко визначеним графіком, раптово почали їздити, як їм заманеться. У будні – за графіком вихідних, а інколи й узагалі незрозумілим чином. На моє запитання, чому ж так дивно рухається транспорт і що є причиною раптових змін у вже й так зміненому розкладі кондуктор одного з автобусів чітко відповіла: «Як сказали, так і їздимо». Доволі вичерпна відповідь, як на мене. Хотів би звернутися, як житель селища Нового, до Василя Онисимовича: проконтролюйте, будьте ласкаві, діяльність підконтрольного вам підприємства, якщо не як співвласник, то хоча б як перший заступник міського голови.

P.S. Графік руху 111-го маршруту теж бажано було б перевірити. Годинні простої між маршрутами, на скільки я знаю, не входять до звичного графіку руху цих автобусів.

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

 

 

  5 Січня 2013 +Коментар | подобається