Останні події

Обрано УДАРівського кандидата в депутати одномандатного виборчого округу №17

      В п’ятницю, 4 січня 2013 року, відбулась Конференція Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Порядок денний містив ряд важливих питань, серед яких - висунення кандидата в депутати по одномандатному мажоритарному виборчому округу  №17 на проміжних виборах до Кіровоградської обласної ради.

Анатолій Ревенко, Голова Кіровоградської обласної організації, розпочав Конференцію з новорічних привітань що надійшли на адресу Кіровоградської обласної організації від лідера партії «УДАР» - Віталія Кличка, а також депутата Верховної ради України Артура Палатного та голови Київської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олега Віліхіна.

Після обрання робочих органів Конференції Анантолій Ревенко висвітлив політичну ситуацію, що склалась на даний момент на Кіровоградщині. В промові було підбито підсумки роботи, що була проведена партійною організацією в попередньому році та висловлено сподівання, що на досягнутому «УДАР» не зупиниться та примножуватиме здобутки як на Кіровоградщині, так і в загальнонаціональному масштабі.

Одним з головних питань, задля вирішення яких й була скликана конференція, було висунення кандидата в депутати по одномандатному виборчому округу №17 на проміжних виборах до кіровоградської обласної ради. Одноголосним рішенням конференція ухвалила рішення про висунення кандидатом відомого в Кіровограді телеведучого, фронтмена гурту «Веселі біоритми», активного ударівця – Євгена Манженка.

Питання обрання заступника голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не зайняло багато часу, ним було обрано відомого на Кіровоградщини політичного діяча Ігоря Козуба.

Також на Конференції було обрано склад Ради обласної організації до якого ввійшли знані в Кіровограді та за його межами підприємці, культурні та політичні діячі, а саме:

1.      Ревенко Анатолій Дмитрович

2.      Козуб Ігор Борисович

3.      Дайдакулов Віктор Романович

4.      Поляков Костянтин Сергійович

5.      Хох Дмитро Віталійович

6.      Солончук Олег Васильович

7.      Баркар Олег Миколайович

8.      Середа Олександр Вікторович

9.      Кльофа Ігор Миколайович

10.  Ліщенко Костянтин Олександрович

До складу Ревізійної комісії увійшли Володимир Підопригора, Олег Баркар та Рибка Павло.

В заключному слові Анатолій Дмитрович поздоровив присутніх з Новим роком та  Різдвом Христовим побажавши «УДАРу» загалом, та ударівцям зокрема,  здійснення мрій та сподівань в новому 2013 році.

  4 Січня 2013 +Коментар | подобається