Останні події

Вітаємо з прийдешніми святами!

 

Закінчується 2012 рік, він був для партії «УДАР» вельми нелегким і напруженим, але наші здобутки перевершили найсміливіші сподівання і це, завдячуючи праці багатьох сотень активістів, які не за гроші, а за совість, кували перемогу партії на парламентських виборах в Кіровоградській області. Наші досягнення достойно оцінило керівництво партії і найкращі були нагороджені подяками за підписом Віталія Володимировича Кличка. Серед них – очільники штабу 99-го виборчого округу, голови парторганізацій міст Знам’янка, Світловодськ, Олександрія та ще 187 рядових активістів. В той же час, до партії в період її підйому проникли елементи, які не сповідували ідеологічних принципів «УДАРу», не сприймали наших політичних, програмних засад, а лише намагались використати партійний рейтинг і місце в політикумі для відстоювання особистісних інтересів. На даний момент ми здійснюємо серйозне оновлення організації, виводимо зі своїх рядів людей, що не виправдали довіри та використовували надані їм повноваження лише задля власної вигоди, і це дає позитивні результати. В наших лавах немає місця демагогам, політиканам і кар’єристам. 

Такий підхід викликає посилену увагу наших недоброзичливців та політичних опонентів, що використовують будь який привід для ведення інформаційної війни проти нас, висвітлюючи внутрішньопартійну перебудову з власної, вигідної для них, точки зору. Все це робиться нашими противниками з метою послаблення «УДАРу», адже з партії-новачка на всеукраїнській політичній арені за рік ми ввійшли в трійку найбільш вагомих політичних сил країни. Ми кажемо опонентам – не дочекаєтеся, ми не зламаємося, не здамося. Ми стали сильнішими після очищення і обіцяємо, що не зійдемо з обраного шляху.

Напередодні свят хотів би привітати всіх мешканців Кіровоградщини з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим та побажати здоров’я, творчої наснаги та здійснення бажань. Дякую нашим прихильникам за довіру. Обіцяю, ми вас не підведемо!

 

З повагою

Голова Кіровоградської обласної організації

Політичної парті «УДАР Віталія Кличка»

Ревенко Анатолій Дмитрович  

 

  30 Грудня 2012 +Коментар | подобається