Останні події

Анатолій Ревенко - УДАРівський Дід Мороз

 

Сьогодні, 28 грудня 2012 року, керівник Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолій Ревенко виступив в ролі Діда Мороза, та відвідав з вітаннями та подарунками два будинки сімейного типу родин Гаркуша та Деревянко. Сім’я Галини Яківни та Сергія Івановича Гаркушів виховують на даний момент четверо дітей, ще троє вже вийшли з під батьківської опіки, проте шестеро онуків не дають сім’ї розслабитись.

Алла Олександрівна та Володимир Васильович Деревянки в цей же час опікуються девятьма дітьми віком від 2 до 20 років. При цьому Володимир Васильович не сидить на місці, зводить дім старшій дочці, має в планах проведення на базі 22 загальноосвітньої школи факультативу з християнської етики.

Анатолій Дмитрович високо оцінив подвиг цих сімей та вирішив порадувати малечу, подарувавши кожній родині  по тридцятикілограмовому відерцю меду до новорічного столу та одяг для малих та дорослих дітей. Поспілкувався керівник обласного обєднання і з батьками, вислухавши нагальні проблеми, та прохання на прийдешній рік. Під кінець зустрічей Анатолій Дмитрович обмінявся координатами з батьками та пообіцяв подальшу підтримку як матеріального, так і інформативного плану.

«Ми маємо брати приклад з таких сімей. Не шкодуючи сил, здоров’я, коштів ці люди дають можливість як рідним, так і прийомним дітям, які стають рідними в цих домівках, вирости в атмосфері любові та взаємопорозуміння. Такі будинки сімейного типу є показником небайдужості українців до долі дітей, що з певних причин були залишені без батьківської турботи. Політична партія «УДАР Віталія Кличка» бачить майбутнє за подібними закладами і буде докладати всіх зусиль, щоб «совєтскій дєтдом» залився в минулому. Наразі ж хочу привітати з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим, та побажати всім міцного здоровя, натхнення та сил в досягненні поставленої мети!» - зазначив Анатолій Ревенко.

 

  29 Грудня 2012 +Коментар | подобається