Останні події

Відбулись зустрічі керівництва Кіровоградської обласної організації Політичної партії

 

Цього тижня, починаючи з 24 грудня, керівництво Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на чолі з її головою Анатолієм Дмитровичем Ревенком провело низку зустрічей з партактивом та членами партії «УДАР Віталія Кличка», які були задіяні під час проведення виборчої кампанії 2012 року до Верховної Ради України.

Маршрут зустрічей пройшов через усю область: від районних центрів Гайворона, Петрового, Голованівська, Ульяновки, Новгородки і до міст обласного підпорядкування Знам’янки та Олександрії.

Метою проведених зустрічей були підбиття підсумків та аналіз виборчої кампанії, організація роботи місцевих організацій Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», налагодження ефективної співпраці між місцевими осередками та Кіровоградською обласною організацією. Проте основою метою стало, безумовно, відзначення активістів за високі досягнення та активну участь під час виборчої кампанії, а також нагородження їх іменними подяками за підписом лідера «УДАРу» Віталія Володимировича Кличка. Також Анатолій Дмитрович привітав присутніх на зустрічах з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

За час робочих поїздок керівництво Кіровоградської обласної організації взяло активну участь у проведенні конференцій місцевих організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Одним із завдань, які поклав на себе голова Кіровоградської обласної організації Анатолій Дмитрович Ревенко, стало заслуховування пропозицій, зауважень та думок рядових партійців у селах та містах Кіровоградщини, а також донесення офіційної позиції керівництва партії з низки ключових питань подальшого розвитку та розбудови партійної структури.

Підсумовуючи сказане, варто зазначити, що Кіровоградська обласна організація не планує зупинятись на досягнутому і проводитиме подібні зустрічі з активістами та партійцями протягом усього прийдешнього, 2013-го, року, тим самим забезпечуючи зв’язок з рядовими членами партії та здійснюючи контроль за роботою керівництва місцевих організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

 

  27 Грудня 2012 +Коментар | подобається