Останні події

Відбулось обрання нового складу Громадської ради

 

26 грудня 2012 року відбулися збори за участю інститутів громадянського суспільства задля обрання нового складу Громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації. Участь у них взяв і член Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», депутат Кіровоградської міської ради, представник Кіровоградської обласної громадської організації «Комітет відновлення історичної справедливості» Дмитро Віталійович Хох.

Збори розпочались з привітання учасників з Днем громадянського суспільства, що вже вдруге проходить на Кіровоградщині. Слово взяла Галина Василівна Пастух – заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації, зазначивши, що в області між представниками громадянського суспільства встановились доволі тісні стосунки, тож Громадська рада стала важливим механізмом впливу на рішення Кіровоградської ОДА та ефективно визначає напрямки руху Кіровоградщини. До слова також було запрошено нинішнього голову Громадської ради Сергія Михайловича Подорожнього, який підбив підсумки діяльності ради за 2012 рік, зазначивши, що це був рік новаторства та закладення основ діяльності ради.

Після перерви голова ініціативної групи Тамара Сергіївна Самиляк, яка представляла на раді громадську організацію «Спілка підприємців Кіровоградської області», відзвітувала про проведену для підготовки зборів роботу. Більшістю голосів Тамару Сергіївну було обрано головуючою зборів, після чого, згідно з попереднім порядком денним,відбулося обрання лічильної комісії, робочих органів зборів, порядку денного та регламенту зборів.

Одним з питань порядку денного даного засідання стало встановлення граничної кількості членів Громадської ради. Вирішено було затвердити дану чисельність на рівні зареєстрованих кандидатів на членство в Громадській раді при Кіровоградській ОДА, а саме 42 представників громадських організацій різного спрямування, що й стали членами Громадської ради на 2013–2014 роки. Також на засіданні було обрано робочу групу з підготовки першого засідання Громадської ради при Кіровоградській ОДА, проведення якого призначили на 15:00 першого лютого 2013 року.

Коментує представник Кіровоградської обласної громадської організації «Комітет відновлення історичної справедливості», член Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Віталійович Хох: «Громадська рада торік зарекомендувала себе як дієвий орган, виконуючи функцію громадського контролю за діями влади та посадовців усіх рівнів. Ми представляємо інтереси підприємців малого та середнього бізнесу, працівників охорони здоров’я, освіти, сфери права тощо. І наше завдання – робити все можливе для підняття рівня життя мешканців Кіровоградщини. Закликаємо всіх небайдужих до співпраці».

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

 

  27 Грудня 2012 +Коментар | подобається