Останні події

Відбувся "Марш проти зради"

 

Сьогодні, 21 грудня 2012 року, кіровоградські активісти партії «УДАР Віталія Кличка» долучились до ходи «Марш проти зради», метою якого було висловлення протесту проти зради народних депутатів Андрія та Олександра Табалова  і їх відмови ввійти до фракції Об’єднаної опозиції у Верховній Раді України.

О 12 годині біля пам’ятника янголу-охоронцеві зібралося близько ста осіб –  представники «УДАРу», інших опозиційних партій та просто небайдужі жителі міста. Колона пройшла вулицями Великою Перспективною, Преображенською, Калініна, Тимірязєва та завершила ходу на площі Богдана Хмельницького. Зрада батька й сина Табалових образила багатьох кіровоградців, тож до колони долучались як поодинокі перехожі, так і цілі компанії.

 Одним з ключових моментів заходу стало підвішування символічних тушок (бройлери з обличчями Олександра та Андрія Табалових) на дверях головного офісу групи компаній «Формула смаку», що належить сімейству Табалових. Один з учасників подій ударівець Ярослав Безменов сказав: «Тушкам, подібним до Табалових, не місце у Верховній Раді, їхні дії інакше як зрадою назвати неможливо».

Під час проведення акції безперервно лунали гасла «Табалов геть – не дратуй людей», «Тушку – геть», «Табалов, віддай мандат!». Усе нові й нові заклики, з кожним разом усе більш радикальніші й гучніші, якнайкраще засвідчували ставлення громадськості до вчинку Табалових, що «прославив» Кіровоград  як батьківщину перших «тушок» у Верховній Раді нового скликання.

Апогеєм заходу стало зачитування та підписання резолюції «Маршу проти зради», в якому вкотре було згадано ганебний вчинок батька та сина, а також закликано до бойкоту продукції підприємств, власниками яких є Табалови.

           «Ми не можемо бути байдужими. «Тушкування» Олександра та Андрія Табалових – це сором кіровоградців. «УДАР» засуджує їхні дії та ініціюватиме прийняття Верховною Радою України закону, що пропише механізм відкликання депутатів, які порушили партійну присягу, зрадивши як власну політичну силу, так і довіру виборців», – заявив виконувач обов’язків голови виконкому Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Костянтин Поляков.

Кіровоградці висловили свою позицію, тепер ваша черга, панове Табалови.

P. S. Чотирилапий активіст, що супроводжував колону аж до моменту зачитування резолюції та підгавкував гаслам, не спокусився на запропоновані йому табалівські тушки. Як бачимо, навіть чотирилапі розуміють ціну зради.  

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

 

  21 Грудня 2012 +Коментар | подобається