Останні події

Чергова перемога Анатолія Дмитровича Ревенка

 

Як, мабуть, пам’ятають постійні читачі, 20 квітня 2012 року на нашому сайті було оприлюднено статтю голови Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Анатолія Ревенка «Ще раз про корупцію на периферії».  

Розлога стаття містила згадку про неоднозначні дії депутата обласної ради від Партії регіонів Павла Штутмана, які було оцінено громадськістю як спробу дискредитації ректора КНТУ Михайла Черновола.

Як засвідчили подальші події, Павло Леонідович був не в захваті від написаного, тож, не довго думаючи, подав на Анатолія Ревенка позов про захист честі та гідності та зажадав 50 тисяч гривень як компенсацію моральної шкоди за буцімто неправдиву інформацію, висвітлену у статті. Як результат – судова тяганина, шість місяців засідань, виграний Анатолієм Дмитровичем суд першої інстанції, апеляція і вчора, нарешті, – ухвала Кіровоградського обласного апеляційного суду, яка залишила апеляційну скаргу Павла Штутмана без задоволення.

Вітаємо Анатолія Ревенка з перемогою в черговому раунді боротьби за свободу слова та право надавати інформацію про дії представників владних структур та партій.   

 

  19 Грудня 2012 +Коментар | подобається