Останні події

Засідання Кіровоградського осередку ВО МСБ "Фортеця"

 

Учора, 13 грудня 2012 року, у приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбулось відкрите засідання Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнського обєднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця» під головуванням Юлії Вікторівни Шкурупій. Варто відзначити, що на заклик до співпраці відгукнулись не лише представники бізнесових кіл, а й громадські організації.

Під час засідання було обговорено можливість участі представників малого та середнього бізнесу Кіровоградщини в інвестиційних проектах, освітніх програмах тощо, були оголошені плани Кіровоградського обласного осередку «Фортеці» на 2013 рік. Одним з нововведень, про які розповів заступник голови Кіровоградського обласного осередку ВО МСБ «Фортеця» Ігор Анатолійович Лісовий, є щомісячні відкриті засідання осередку (кожного другого четверга місяця) протягом2013 року. Організація даних зустрічей спрямована на розширення та закріплення співпраці між представниками малого та середнього бізнесу Кіровоградщини, розроблення спільної програми дій для покращення інвестиційного клімату та зменшення тиску з боку контрольних органів міста.

Висвітлити питання прийдешніх перевірок контрольними органами міста було доручено членові спілки Олені Валентинівні Надутенко, що є також головою Спілки підприємців малого та середнього підприємництва Кіровоградської області. Під час доповіді було піднято питання контролю з боку підприємців виконання владними структурами на місцях, а також місцевою та обласною радами законодавчих актів, прийнятих Верховною Радою України. Олена Валентинівна висловила надію, що присутність у вищому законодавчому органі країни одного з лідерів партії «УДАР» Оксани Петрівни Продан позитивно вплине на рівень розвитку малого та середнього бізнесу як у країні загалом, так і на Кіровоградщині зокрема.

Також на засіданні було анонсовано проведення наступного тижня в Кіровоградській міській раді обговорення програми розвиту Кіровограда до 2015 року. До участі в обговоренні запрошуються як представники бізнесових кіл, так і громадські організації та просто небайдужі до суспільного життя громадяни.

            Маємо надію, що зусилля Кіровоградського осередку ВО МСБ «Фортеця» будуть підтримані громадськістю та дадуть необхідний поштовх для розвитку нашого рідного міста та країни загалом. 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

 

 

  14 Грудня 2012 +Коментар | подобається