Останні події

«Кіровоградська станція швидкої медичної допомоги» тепер в обласному підпорядкуванні

 

Учора, 11 грудня 2012 р., Кіровоградська міська рада прийняла рішення «Про надання згоди на передачу комунального закладу «Кіровоградська станція швидкої медичної допомоги» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області». Як заспокоїли нас народні обранці, жодних скорочень у звязку з даною реформою не відбудеться.  

            Даний факт, звичайно, не може не потішити як працівників даного закладу, так і людей, чиє здоров’я, а інколи й життя, залежить саме від вчасних дій медперсоналу Кіровоградської станції швидкої допомоги. Проте чи на тому закцентували увагу чиновники?

             До часу прийняття рішення близько десятка бригад, що були в розпорядженні станції, обслуговували місто з населенням у 235 тисяч осіб, що в цілому, як на мій погляд, малувато. Тепер до зони обслуговування додались також селища Соколівське, Обознівка та інші. Рішення про необхідність охоплення даних населених пунктів, звичайно, важливе, адже неправильним є залишення жителів даних територій без можливості надання їм вчасної медичної допомоги на місці та направлення, у разі необхідності, до медичних закладів. Та чи не варто було б почати реформування медичної галузі області з доукомплектування Кіровоградської станції швидкої медичної допомоги кваліфікованим персоналом та, що найважливіше, достатньою кількістю карет швидкої допомоги та медичного обладнання?

            Думаю, що над цим варто буде замислитись уже депутатам Кіровоградської обласної ради. Тим паче, що з першим снігом почастішають нещасні випадки й ДТП, з якими, зважаючи на площу обслуговування, нинішня кількість бригад просто не в змозі буде впоратись. Життя та здоровя людини – важливіше від усіляких адмінреформ. Не забуваймо про це.

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

 

  12 Грудня 2012 +Коментар | подобається