Останні події

Апаратна нарада Сергія Ларіна. Бажане та дійсне

 

Як, певно, знають шановні читачі, учора, десятого грудня, весь світ відзначив Міжнародний день захисту прав людини. Привітанням з нагоди даного свята і розпочав свій виступ на першій, після повернення з відпустки, апаратній нараді голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін.

Гідний виступ, цікаві теми, багато обіцянок, проте… Реальність, нажаль, знову підсовує свиню шановному Сергієві Миколайовичу, якого чомусь місцеві ЗМІ вперто йменують губернатором, ігноруючи чинний адміністративний поділ України. Проте менше з тим, а ближче до фактів: 61,2 мільйона гривень (начебто отриманих областю на виплату заробітних плат та інших витрат) до населення, мабуть, просто не дійшли, оскільки заборгованість із тієї самої заробітної плати у працівників закладів культури, освіти, медицини, легкої промисловості тощо склала від декількох днів до місяця. Розумію, що між отриманням коштів та їх розподілом – доволі значний проміжок часу, та чи не варто було б, передусім, зайнятись цим питанням і не продовжувати порушувати ст. 43 Конституції України?

Дуже вчасним вважаю зауваження голови облдержадміністрації про необхідність підготовки до холодів та снігопадів. Особливо це актуально після заявина начальника головного управління житлово-комунального господарства м.Кіровограда О.Хачатуряна, яку той озвучив ще четвертого грудня. Згідно з вищезгаданою заявою, уся техніка, а це цілих два (мабуть, достатня кількість для міста площею 10,3 тисячі га) грейдери, до роботи в умовах снігопаду готова. Решту прибиральних машин орендуватимуть у приватних підприємств та позичать в обласної влади. А от з паливом для цих машин, мяко кажучи, проблема. Його просто немає, казначейство не пропускає платежі комунальних підприємств, у результаті чого - запастися паливно-мастильними матеріалами не встигли.  

            Відкриття нових соціальних магазинів також не може не радувати, оскільки пробний камінь, а точніше магазин, відкритий на площі Б.Хмельницького, настільки популярний серед старшого покоління, що старенькі ладні вистоювати кілометрові п’ятигодинні черги за кілограмом цукру чи п’ятьма кілограмами картоплі (більше в одні руки не дають). Звичайно, бажано було б при відкритті нових крамниць зважати й на ціни в інших місцях роздрібної торгівлі (нажаль, анонсовані нижчі ціни часто не є такими), строки зберігання товарів, а також роз’яснити, чому покупці для отримання соціальної картки мають подавати паспортні дані. Соціальна картка – річ цікава й варта окремого слова. По-перше, без неї неможливо придбати певні групи товарів, а по-друге, навіть з нею її власник має право лише на певний місячний ліміт покупок, за межі якого вийти не зможе, бо йому просто не продадуть товар. Думаю, що Сергієві Миколайовичу варто звернути увагу на ці проблемні моменти, перш ніж відкривати нові магазини.

            Нагадаємо також читачам, що сьогодні, 11 грудня 2012 р., відбувається чергова сесія Кіровоградської міської ради, про результати роботи якої ми обов’язково вам повідомимо.

            Посадовці розуміють необхідність захисту прав людини, принаймні так вони кажуть. Що ж, почекаємо, коли нас почнуть захищати.

 

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло

 

  11 Грудня 2012 +Коментар | подобається