Останні події

«Порушники в законі»

 

В пятницю, 30 листопада 2012 року, активістами молодіжного крила нашої партії під стінами Управління СБУ в Кіровоградській області було проведено акцію «Порушники в законі», під час якої було розгорнуто банер зі світлинами порушників правил дорожнього руху та роздано листівки з витягом з тих же правил.

Що ж спонукало молодь на проведення даного заходу? Нагадаємо, що на вулиці Калініна, якраз на перехресті з вулицею Дворцовою, розташований службовий вїзд на територію Управління СБУ в Кіровоградській області. Думаю, що кожен з читачів не раз проходив цим перехрестям та помічав велику кількість службових (і не тільки) автівок, припаркованих біля в’їзду, та не кожен помітив дорожні знаки з обох боків від нього. Як це не парадоксально, з огляду на кількість авто, дані знаки (червоні перехрещені смуги на синьому тлі) з назвою «Зупинку заборонено», означають заборону зупинки і стоянки транспортних засобів, крім таксі, що здійснює посадку або висадку пасажирів (розвантаження чи завантаження вантажу).

Дивно, чому працівники структури в якій якнайкраще мають знати законодавство та наслідки порушення законів, забувають правила дорожнього руху, яких має дотримуватися кожен водій? Чи це – відверте ігнорування норм закону? На жаль, активісти молодіжного крила нашої партії відповіді на це запитання не почули, адже на дії ударівців жодної реакції чи коментарів від працівників СБУ так і не дочекались.  

 

Прес-секретар Кіровоградської обласної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Лісниченко Павло   

 

  3 Грудня 2012 +Коментар | подобається