Останні події

УДАРівці Кіровограду долучились до всеукраїнської акції «Горнята для малят»

 

Сьогодні Кіровоградська міська організація партії «УДАР Віталія Кличка» долучилася до всеукраїнської громадської ініціативи «Горнята для малят»

«Горнята для малят» – це загальноукраїнська кампанія, започаткована Оленою Дуб у соціальній мережі «Facebook» задля збору горняток, чашок і подальшої передачі їх вихованцям дитячих будинків.

Оленка каже: "Чашка, горнятко - це те, що є у кожного з нас. Це те, що зігріває нас і дає відчуття затишку і, можливо, дому. Це не тільки ємність для напоїв, а ще й теплий чай, увага, гості, друзі, бесіда. Символ затишку. Звісно, ми усвідомлюємо, що чашки - це далеко не основна потреба дітей, погзбавлених батьківського піклування і побутового комфорту. Знаємо, що також діти потребують засобів гігієни, речей тощо. Та все ж .. пропонуємо почати з малого - з горнят."

Не в змозі залишатись байдужими до благородної ініціативи, кіровоградські УДАРівці сьогодні передали Кіровоградський прес-клуб придбані горнятка.

«Благодійність, а особливо в наш надзвичайно складний час, чеснота гідна наслідування. Я переконана, що кожний, незалежно від політичних переконань має брати участь у таких заходах і віддавати частинку свого душевного тепла дітям, які цього найбільше потребують» - зазначила активіст Кіровоградської міської організації партії Ганна Бібікова.

 

  27 Листопада 2012 +Коментар | подобається