Останні події

Кіровоградські УДАРівці вшанували жертв голодомору 1932-33 років.

 

Як і вся Україна, 24 листопада Кіровоградщина сумувала за померлими у жахливі голодні роки Голодоморів. По всій області у заходах пам’яті взяли участь члени партії «УДАР Віталія Кличка». Хоч це не привід мірятися чисельністю лав, але по всіх усюдах ударів ці складали ядро скорботних рядів. Керівництво області та обласного центру не вважало за потрібне у прохолодну пору вшанувати пам'ять загиблих українців. Але відсутності «перших» осіб ніхто не помітив.

У Кіровограді більше, ніж півтисяч людей з квітами та свічками прийшли до хреста, - пам’ятного знаку жертвам Голодомору. Скільки вже років точаться розмови про необхідність побудувати справжній меморіал пам’яті загиблих українців, але можновладцям Кіровоградщини немає на це часу та коштів. Вони з ранку до ночі покращують життя мешканців центральної України.  

Не розходилися люди довго, обговорювали можливість силами громадськості, без владної допомоги, облаштувати меморіал, на який заслуговують діди та прадіди, що загинули у страшенних муках в 1932-33 роках. Небайдужі місцеві політики прийняли рішення усім миром збирати кошти на меморіал. Місцеві ударівці з першої хвилини після ухвали цього рішення почали збір грошей.

 

  26 Листопада 2012 +Коментар | подобається