Останні події

Кіровоградські УДАРівці відсвяткували успішне завершення виборчої кампанії.

 

Парламентська виборча кампанія 2012 року в Україні була надзвичайно насиченою і напруженою, особливо для політичної партії УДАР Віталія Кличка, яка вперше брала участь у парламентських виборах. Не дивлячись на масовану антирекламу з боку різних політичних сил, яка буквально заполонила екрани телевізорів і шпальти газет, не зважаючи на сфальсифіковані, спотворені владою результати волевиявлення українців молода “УДАРна” команда В.Кличка отримала феноменальну підтримку виборців і це є беззаперечною перемогою нашої політичної сили.

Причин для такої підтримки у партії “УДАР” було немало: це і беззаперечний авторитет і політична незаплямованість нашого лідера, який взяв на себе особисту відповідальність за кожного члена своєї команди, і чітка антикорупційна програма, і відкриті партійні списки, але також - і командна робота кожного “ударівця” на перемогу нашої політичної сили.

Саме для того, щоб гідно оцінити і відзначити результати такої робити, а також поспілкуватися з друзями і приятелями, якими практично всі присутні стали за ці місяці, і зібралися кіровоградські “ударівці” у затишному кафе в центрі міста.

Офіційну частину розпочав привітальною промовою голова обласної організації партії А.Д. Ревенко. “Я хочу подякувати кожному члену нашої команди за той високий результат підтримки виборців, який ми отримали на Кіровоградщині. Це заслуга як нашого лідера, центрального проводу партії, так і кожного з вас. Ми разом, спільними зусиллями і сумлінною працею, привели нашу політичну силу до перемоги.” - зазначив Анатолій Дмитрович. До нього приєднався і перший заступник, Ігор Борисович Козуб: “Ми - єдина і достойна команда. І найбільші перемоги в нас ще попереду”.

 

Окремо були відзначені грамотами обласного керівника кращі менеджери та агітатори: Гордієнко Олена Вікторівна, Бондаренко Сергій Григорович, Хох Дмитро Віталійович, Поліновська Ірина Анатоліївна, Резницький Сергій Олександрович, Никифоренко Оксана Миколаївна, Поляков Костянтин Сергійович, Бібікова Ганна Сергіївна, Петрук Дарія Ігорівна, Бобров Аркадій Миколайович, Безменов Ярослав Олександрович, Лісниченко Павло Юрійович, Підхлібний Валерій Валерійович, Філіпенко Ірина, Шукрута Олексій, Тітов Дмитро, Астальцева Ірина, Нєлєпіна Зоя.

В свою чергу “ударна” кіровоградська команда зробила своєму керівникові приємний сюрприз - подарувала Анатолію Дмитровичу гетьманську булаву як лідерові обласної організації і беззаперечному авторитету для всіх присутніх.

Але не тільки заради нагородження зібралися кіровоградські “ударівці” - на всіх присутніх чекала концертна програма від дружнього обласній організації партії гурту “Веселі Біоритми” і відомого кіровоградського виконавця патріотичних пісень Миколи Чікета. До речі, весь вечір у якості конферансьє виступали кандидати в народні депутати України Костянтин Поляков і Євген Манженко, які виявились не тільки серйозними поважними політиками, але й веселими і дотепними ведучими заходу.

Звісно, що не дивлячись на достатньо велику кількість присутніх, атмосфера була веселою і невимушеною, адже зібралися вже не незнайомі люди, якими більшість були ще чотири місяці тому, а добрі знайомі, приятелі, соратники-однопартійці і просто хороші люди, об’єднані одною ідеєю, одним прапором, одною країною.

 

  16 Листопада 2012 +Коментар | подобається