Останні події

На варті демократії!

 

В понеділок, 5 листопада, біля Центральної виборчої комісії розпочався мітинг протесту проти фальсифікацій на виборах до  Верховної Ради України.

Кіровоградці не могли оминути увагою таку важливу подію та байдуже дивитись на свавілля влади. А  тому представники Кіровоградської обласної організація партії "УДАР Віталія Кличка" на чолі з її головою Анатолієм Ревенком вирушили до Києва та взяли  активну участь у мітингах проти фальшувань результатів виборів народних депутатів України.

Тож кіровоградці 5-6, 8 та 12 листопада долучились до мітингів, продемонструвавши готовність відстоювати власний вибір.  Як зазначив один з учасників подій, перший заступник голови  Кіровоградської обласної організація партії "УДАР Віталія Кличка" Ігор Козуб: «Ми готові відстоювати свої принципи за будь яких умов. Нам не стане  на заваді ні тиск з боку правоохоронних органів, ні важки природні умови». Таку ж впевненість висловив  координатор молодіжного крила партії "УДАР Віталія Кличка" в Кіровоградській області Костянтин Поляков: "Ми готові боротись за власне майбутнє. Молодь свідома свого вибору і не відступиться від прагнення жити у вільній, демократичній країні".

            Варто відзначити, що кіровоградці були у центрі подій під час провокацій з боку працівників «Беркуту», що затівали бійку та штовханину під час нічного чергування в ніч з 5-го на 6-те листопада. Активними учасниками тих подій стали як керівний склад Кіровоградської обласної організації партії - Ігор Козуб, Костянтин Поляков, Дмитро Хох, Безменов Ярослав, Бондаренко Сергій так і рядові активісти - Русаков Дмитро, Філіпенко Ірина, Тітов Дмитро, Коваленко Костянтин та ін.

            Кіровоградська організація «УДАРу» вкотре демонструє готовність відстоювати власні позиції не лише шляхом дискусій та діалогів, а й з прапорами в руках на майданах країни.

 

  15 Листопада 2012 +Коментар | подобається