Останні події

У Кіровограді «УДАР» і «Батьківщина» об’єднались для захисту волевиявлення

 

Станом на 30 жовтня по 99 округу, з центром в місті Кіровоград, лідирує кандидат від «Об’єднаної опозиції» Андрій Табалов. Він майже на 3% випереджає кандидата від влади Олександра Шаталова.

Такий результат є дуже неприємним і явно не влаштовує Партію Регіонів. Адже її обласне керівництво, в особі Сергія Ларіна, було впевнене у повній перемозі і навіть пообіцяло покинути пост губернатора області, якщо хоча б один мажоритарник не пройде до Верховної Ради.

Нам і нашим колегам по опозиції стало відомо, що наразі Партія Регіонів буде намагатись скасувати через суд результати волевиявлення громадян на 32 дільницях, на яких зі значним відривом переміг Андрій Табалов.

«Ми розуміємо, що низький результат партії влади і перемога Андрія Табалова є неприйнятними для регіоналів, тому вони робитимуть все можливе, щоб змінити все на свою користь. Згідно даних паралельного підрахунку голосів, проведеного нашою партією, кандидат від опозиції переміг, з чим ми його вітаємо. «УДАР» підтримує колег по опозиції у їх прагненні захистити голоси кіровоградців. Сьогодні представники влади роблять все можливе, аби вкрасти голоси в опозиційних партій, в тому числі і в нас. Сподіваємось, що нам вдасться відстояти свої результати і Сергію Ларіну доведеться виконати свою обіцянку» - заявив голова виконкому Кіровоградської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Сінченко.

 

  30 Жовтня 2012 +Коментар | подобається