Останні події

Звернення Костянтина Ліщенка до виборців

Шановні виборці Олександрійщини!

 

Не планував звертатись  через засоби масової інформації, розуміючи, як наполегливо вас «зомбують» політичною агітацією з різних джерел. Впевнений, що вам не потрібно нав’язувати прийняття того чи іншого рішення, засипаючи нездійсненними обіцянками, різноманітними подарунками та акціями благоустрою. Вважаю це приниженням вас, як виборців.

В жодному виступі перед громадою, в жодному своєму коментарі чи відповіді на провокаційні питання, не ображав своїх опонентів – кандидатів у народні депутати по нашому округу. Займав та займаю толерантну позицію, позицію цивілізованої конкуренції без наклепів, образ, відвертої брехні. Сподівався на відповідне відношення і до себе. Аж ні.

Останнім часом наполегливо розповсюджуються чутки про «помаранчевий десант» в команді «УДАРу», про мою причетність до злочинних оборудок і, як наслідок,про те, що я зняв свою кандидатуру з виборів на користь кандидата від об’єднаної опозиції.Неозброєним оком видно, що всі ці «горе-часописи»(«медвежа взаємодопомога» тощо), де публікувалась відверта брехня, а бабусі  засипали нею місто, як сміттям, мають безпосереднє відношення до кандидата від об’єднаної опозиції.

Не маючи на меті перебирання на себе ролі «головного» опозиціонера та, розуміючи, що привласнення собі означеного статусу однією особою виглядає, м’яко кажучи, дивно, спробую задати питання: «Навіщо?» та «Чому?»

Навіщо об’єднана опозиція, декларуючи на державному рівні прагнення побудувати єдину лінію захисту від діючої влади за участі «УДАРу», веде подвійну гру на місцях? Чи це «творчість»  самого кандидата?

Чому основний потік «бруду» з’явився після моєї відмови знятись із виборчого процесу на користь «єдиного»?

Чому категорично була відхилена пропозиція про об’єднання зусиль навколо кандидата від «УДАРу»,  хоча незалежна соціологія  свідчить про перевагу електоральних уподобань на користь політичної сили Віталія Кличка та його кандидата?

Чому в спілкуванні, як на політичному Олімпі, так і на місцях присутній менторський тон з боку «ОО»? Можливо, надихає «позитивний» приклад Росії по відношенню до України та її роль «старшого брата» ?

Навіщо, знову таки, як в «центрі», так і у регіонах, йде нав’язування позиції дочасного об’єднання з підписанням незрозумілої угоди? Невже ми хоча б раз надали підстави сумніватись у своїй щирості та готовності вести спільну боротьбу? Тим більше, що на День Соборності – 22 січня поточного року - Віталій Кличко вже підписав угоду про співробітництво. Хіба цього замало?

Чи ми не вкладаємося у ваше поняття «гідного союзника» через відсутність досвіду та молодість команди?

Запитайте у активістів «УДАРу» в окрузі: «Яка стратегія дій рекомендована вам на вибори? Кого позиціонувати своїм союзником у дільничній комісії?» Ви отримаєте відповідь : «Єдиним союзником є представники Об’єднаної опозиції. Стратегія стосунків – починаючи зі спільних дій на виборах - до спільних дій парламентських фракцій у Верховній раді».Чи, можливо, ви звикли не довіряти ближньому?

Можете не довіряти, це – ваше право. Але навіщо  ганьбити? Прикро усвідомлювати, що Дев’ята заповідь закону Божого  не розповсюджуються на нашу політику. А, можливо, дорогу у «велику політику» потрібно починати саме з походу до  Церкви, як це зробила наша команда?

На всі означені «навіщо?» та «чому?» напрошується невтішна відповідь, що, нажаль, кінцевою метою виборчої метушні для багатьох кандидатів у народні обранці є лише доступ до найбільшої державної «годівнички», якою є Верховна Рада України.

Звертаючись до виборців, хочу запевнити, що я не маю намірів зніматись з виборчих перегонів, буду йти до кінця, чого б це мені не коштувало та докладу максимум зусиль, щоб виконати обіцянки і накази,  які від вас отримав.

Закликаю всіх взяти участь у голосуванні 28 жовтня та зробити свій свідомий вибір на користь нового, кращого життя, на користь оновленої України.

 

Щиро ваш, Костянтин Ліщенко

  24 Жовтня 2012 +Коментар | подобається