Останні події

Кідруку заборонили агітувати за «УДАР»

 

18 жовтня юристи кіровоградського регіонального штабу дізнались про те, що на кандидата в народні депутати по 99 округу від партії «УДАР» Максима Кідрука було подано до суду. Позов стосувався «незаконного» на думку позивача – Партії Регіонів – ведення передвиборчої агітації. Не сподобалось представникам партії влади те, що на своїй рекламній продукції Кідрук  використовує логотип партії «УДАР» та зображення її лідера Віталія Кличка.

Суд відбувся 19 жовтня. І, звичайно ж, рішення нікого не здивувало. Останнім часом суди грають на полі лише одного політичного гравця, партії влади. За постановою суду, Максим Кідрук зобов’язаний знищити усю рекламну продукцію, яка, на думку судді та Партії регіонів, є неправильною.

Нагадаємо, що в подібному позові «УДАРу» до Партії регіонів, судом було дозволено рекламувати владну силу і її кандидатів губернатором кіровоградщини Сергієм Ларіним.

«Такі абсурдні рішення можуть прийматись лише в Україні і лише нашими судами. Я є висуванцем партії «УДАР Віталія Кличка», чому ж я тоді не маю права використовувати її логотипи? Чому я не можу використовувати наше спільне з Віталієм фото? Бо регіонали бояться нашу політичну силу і нашого лідера? Так це не є причиною приймати такі смішні судові рішення. Зараз наші юристи готують апеляцію, хоча я дуже сумніваюся в тому, що рішення буде змінене…» - прокоментував судове рішення Максим Кідрук, кандидат в народні депутати по 99 округу від партії «УДАР».

 

  20 Жовтня 2012 +Коментар | подобається