Останні події

Кіровоградські «УДАРівці» відповідають критеріям руху «Чесно»

 

Кандидати в народні депутати від політичної партії «УДАР» в Кіровограді та області відповідають усім критеріям доброчесності, які ставить перед кандидатами рух «Чесно». Про це стало відомо 12 жовтня під час прес-конференції. яку проводила регіональний координатор цього проекту Любов Лукянцева.

Усі кандидати в народні депутати України як по мажоритарних округах №№99­–103, так і по загальнодержавному виборчому округу (за списком партії «УДАР») від Кіровоградщини повністю пройшли перевірку рухом «ЧЕСНО», який не виявив порушень кандидатами прав і свобод людини, причетності до корупційних дій та підтвердив незмінність їх політичної позиції та прозорість задекларованих доходів та майна та їх відповідність способу життя.

Кандидати-мажоритарники «УДАРу» Максим Кідрук, Євген Манженко, Костянтин Ліщенко, Олег Діденко та Олександр Мороз (округи № 99. 100, 103, 101, 102 відповідно) та № 35 у списку партії Анатолій Ревенко (№35) відкрито надали усю необхідну інформацію рухові, і, як зізнався Максим Кідрук, на інший результат не навіть не сподівалися. ««УДАР» – політична сила, що є відкритою. Ми виступаємо за чесну, щиру і відкриту політику. Дослідження «ЧЕСНО» тільки підтверджує цей принцип», - прокоментував кандидат в народні депутати по 99 виборчому округу Максим Кідрук.  

 

  13 Жовтня 2012 +Коментар | подобається