Останні події

Максим Кідрук:«Чоловік не може сидіти просто склавши руки»

 

 Саме такими словами розпочав прес-конференцію 11 жовтня кандидат в народні депутати України по 99 виборчому округу, письменник і мандрівник, «УДАРівець» Максим Кідрук.

На зустрічі з журналістами Максим Іванович розповів, чому він став кандидатом в народні депутати, чому обрав саме «УДАР» та Кіровоград. За словами Максима, «УДАР» – та політична сила, яка дійсно може змінити ситуацію в країні, політична сила, яка дорожить своєю репутацією і не заплямувала себе, а з Кіровоградом Кідрука пов’язує не тільки те, що тут – Батьківщина його батьків, а й друзі та колеги, які проживають в місті, соціальні та культурні проекти, пов’язані зі Степовою Елладою.

Кандидат від «УДАРу» вважає першочерговим завданням команди Кличка боротьбу з корупцією. Саме через подолання корупції країна прийде до європейського рівня життя. Також до ключових питань його передвиборчої програми входить розробка програми енергетичної незалежності держави. На сьогодні, заявив Кідрук, держава лобіює інтереси газових компаній, тоді як альтернативні джерела енергії обкладаються просто колосальними податками і поборами.

Також у програмі Кідрука значна увага приділяється питанням освіти та культури. Надзвичайно важливо навчити молодого спеціаліста «вписатися» у ринок праці, адже наша молодь, маючи навіть вищий рівень знань, ніж європейці, на ринку праці виглядає просто безпомічною, не може знайти гідної своїх знань роботи. «У Європі для цього є спеціальні курси. Людину вчать поводитися на ринку праці, використовувати набутий в навчанні досвід на повну», коментує Кідрук і додає: «На законодавчому рівні необхідно закріпити можливість талановитої молоді навчатися за кордоном за державний кошт. Наша молодь просто не знає і не вірить, що можна просто так поїхати вчитися в іншу державу, здобути там якісні знання і впроваджувати їх в Україні. Світ повністю глобалізований і нерозуміння цього ставить нас позаду прогресу».

У питаннях культури Максим ще більш категоричний: «Українську культуру треба виводити на міжнародний рівень. Світ повинен знати наших письменників, театралів, музикантів. Культура – це імідж країни за кордоном, а Україна зараз – велика темна пляма. Держава повинна підтримувати свою культуру, а не ставити її на останнє місце, як це робиться зараз. Нікому не буде цікава культура, яка не цікава своїм творцям».

Також Максим Кідрук заявив, що не вів жодних переговорів з іншими політичними силами чи кандидатами в народні депутати щодо зняття своєї кандидатури на чиюсь користь: «Я налаштований іти до кінця. Єдиний варіант зняття моєї кандидатури з виборів – рішення з’їзду партії чи безпосередньо її лідера Віталія Кличка».

            Кідрук пояснив, що завдання депутата – законотворчість. Народний депутат, у першу чергу, має працювати на благо країни – приймати і писати закони, вигідні людям, а не купці олігархів чи чиновникам, тоді й у Кіровограді та інших містах наступить справжнє, а не віртуальне покращення.

На питання прихильників його літературної творчості Максим зазначив, що буде продовжувати писати, однак з подорожами світом під час каденції депутата доведеться покінчити: «Я повністю усвідомлюю усю відповідальність перед виборцем, партією і державою за свою роботу в парламенті і буду робити все від мене залежне, аби виправдати довіру» - пояснив кандидат.

 

 

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається