Останні події

«УДАР» взяв участь у обговоренні проблем фермерів

 

11 жовтня представники політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяли участь у зустрічі з фермерами Бобринецького району. 

Асоціація фермерів Бобринецького району через засоби масової інформації запрошувала кандидатів у народні депутати по округу №100 та політичні партії на зустріч, присвячену питанню доцільності впровадження ринку землі в Україні. Фермери виступають категорично проти закону про продаж землі, що вступає в дію з 1 січня наступного року, саме тому усіма силами шукають підтримки серед кандидатів в народні депутати.

Голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Бобринецького району Кіровоградської області Олексій Цокалов стверджує, що продаж землі суперечить інтересам селян і назвав закон не більше ніж бажанням чиновників збагатитися за рахунок селян. Фермери району наголосили, що ідею купівлі-продажу землі підтримують більшою мірою чиновники, а не ті, хто безпосередньо працює на землі. Введення в дію закону про продаж землі аж ніяк не вирішує проблем фермерів, не дає можливості розвивати бізнес, враховуючи ситуацію із відсотковими ставками кредитів, різними поборами. 

Представник «УДАРу», Різанов Микола Іванович заявив, що політична партія «УДАР» повністю підтримує позицію фермерів та заявляє, що у Верховній Раді ця політична сила буде робити все для того, щоб продовжити мораторій на продаж землі. Також спікер зазначив, що «УДАР» лобіюватиме інтереси селян в парламенті та розробить ґрунтовну законодавчу базу для необхідних аграріям реформ: «Владі потрібно комплексно реформувати сільське господарство та спростити аграріям ведення бізнесу, а не збагачувати популістськими рішеннями та законами власні кишені», зазначив М. Різанов.

 

  11 Жовтня 2012 +Коментар | подобається