Останні події

Дивні збіги в двох судових рішеннях різних суддів…

 

 

Минулого тижня юристами Кіровоградського регіонального штабу було подано два судові позови на кандидатів від Партії Регіонів Станіслава Березкіна та Сергія Кузьменка. Позови стосувались незаконних на думку «УДАРівців» методів агітації, які у своїй політичній рекламі використовували вищезазначені кандидати.

Акти про незаконну агітацію були складені довіреною особою кандидата в народні депутати по 99 округу від партії «УДАР Віталія Кличка». Метою складення актів і подальшої подачі позовів було усунути несправедливість і преференції, які надаються одним кандидатам перед іншими.

«Ми, звичайно ж, і не сподівались на те, що суд задовольнить наші позовні вимоги. Але те з чим ми стикнулись перевершило всі наші очікування. Винесення рішень по цим двом справам відбувалось з інтервалом в годину. Всім відомо, що перед прийняттям рішення, судді йдуть в нарадчу кімнату і існує так звана «таємниця нарадчої кімнати». Але яким великим було наше здивування, коли нам зачитали дві абсолютно ідентичні постанови, різними там були лише прізвища кандидатів-регіоналів до яких ми позивались» - розповів юрист регіонального штабу Віктор Черноглазов.

«Кіровоградські судді перевершили самих себе. От не розумію, як можна було в постанові написати, що кандидати-УДАРівці і кандидати-регіонали не є конкурентами. А саме таке обґрунтування відмови у задоволенні позову нам запропонували судді. А можливо і виборів ніяких не потрібно, якщо ми не конкуренти?» - прокоментував рішення суддів Євген Манженко, кандидат в народні депутати по 100 округу від партії «УДАР Віталія Кличка».

 

  4 Жовтня 2012 +Коментар | подобається