Останні події

Кандидати-«УДАРівці» взяли участь у дебат-клубі «Чесна гра»

28 вересня 2012р. у кіровоградському прес-клубі відбувся дебат-клуб з кандидатами в народні депутати від Кіровоградщини. Захід відбувався за ініціативи кіровоградської платформи руху «Чесно»

Спікерами від партії «УДАР» на цьому заході були кандидат по 100 округу Євген Манженко, кандидат по багатомандатному округу Дмитро Сінченко, а також співробітники виборчого штабу – Ігор Козуб та Руслан Стадніченко.

Основними темами на круглому столі були програми та платформи партій і кандидатів, а також порушення законодавства, з якими стикаються кандидати.

«Ми йдемо на вибори з надією вплинути на політичну ситуацію в державі. Головні завдання - боротьба з корупцією, запровадження нової політичної системи. А нині ми стаємо свідками нечесної гри з боку влади. Так, наприклад, наш кандидат Максим Кідрук подав до суду на незаконну агітацію кандидата в народні депутати від партії регіонів Олександра Шаталова. Суд визнав факт незаконної агітації, однак відхилив позов з надуманих формальних причин: нібито Кідрук не вклався у строки позовної давності» - розповів про порушення Дмитро Сінченко.

«Що ж стосується співпраці зі ЗМІ. На жаль, в області практично відсутні вільні мас-медіа. Практично всі залежать від влади. Раніше аби про нас написали, нам необхідно було провести цікавий захід або виступити з гострою заявою. Сьогодні окрім переліченого необхідно ще й заплатити значні кошти. Спікерів влади ж публікують безкоштовно. Це вже не журналістика. Мені боляче спостерігати за зникненням свободи слова та вільних журналістів. Про останнє свідчить як відсутність критичних матеріалів про владу, як відсутність плюралізму думок, так і відсутність взаємодопомоги серед самих журналістів. Партія УДАР виступила на захист інтернет-видання «Гречка», газети «Кіровоградська правда», вшановувала пам\'ять Георгія Гонгадзе, але самих журналістів на наших заходах майже не було… Ми завжди підтримуємо журналістів, навіть більше, ніж вони самі себе. Коли журналістська спільнота організовано виступила проти законопроекту про наклеп – я був приємно вражений. Журналісти-ударівці (Г.Рибченков, Є.Манженко і я) також долучились до цієї акції» - продовжив розповідь Дмитро Сінченко.

«Я не бізнесмен, тож у мене немає мотивації захищати бізнес. Просто настав момент в країні, коли треба все змінювати. Настав час особисто взяти участь в політичній діяльності. Я повністю підтримую політику нашого лідера Віталія Кличка, який стверджує, що лише боротьба з корупцією дасть позитивні зміни. Але нині важко конкурувати з потужним фінансовим ресурсом, який мають кандидати від інших політичних сил, тож доводиться сподіватися тільки на підтримку виборців» - пояснив свої мотиви і проблеми, з якими стикається у ході виборчої боротьби, Євген Манженко, кандидат від партії «УДАР» по 100-му округу.

  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається