Останні події

На «УДАР» ллють бруд

 

Одразу декілька замовних статей з’явилося в регіональних виданнях цього тижня. Усі вони спрямовані на дискредитацію політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та її лідера.

В газеті «Трудівник Устинівщини» вийшла ніби-то скорочена версія статті, опублікованої на сайті «цензор.нет» - «Хто такий Кличко». У публікації ніби-то йдеться про кримінальне минуле чемпіонів світу з боксу. Жодної статті ні зі схожою назвою, ні зі схожими висловлюваннями на порталі «цензор.нет» не існує.

Ще одне регіональне видання вийшло на тижні з провокаційною статтею про те, що Віталій Кличко не знає людей, які знаходяться в його оточенні. Також цього тижня на інформаційному ресурсі «Весь Кіровоград» було розміщено публікацію, підписану Оленою Костенко - ««УДАР» йде «по дотичній»», де говориться ніби-то про те, що обласна організація партії «УДАР» «зливає вибори» певним політичним силам.

Кіровоградська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вважає ці публікації наклепом та просто інформаційним брудом, який виливають на незалежну політичну силу опоненти, щоб знизити її рейтинг.

«Одразу помітно, що хвиля цього «компромату» була заздалегідь продумана і чітко спланована. Ми закликаємо усі політичні сили до рівної і чесної політичної боротьби. «Чорні» політтехнології, які використовуються проти «УДАРу» є виявом слабкості наших політичних опонентів. Їм просто немає чого більше сказати, адже тільки в «УДАРу» є конкретні рішення конкретних проблем, молода команда та реальний шанс змінити щось в країні», прокоментував Костянтин Ліщенко, кандидат в депутати по 103-му (Олександрійському) виборчому округу.

 

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається